Blijft toch een topbedrijf. I'm very tempted - maar voel een overall zenuwachtigheid in de beurzen.Kopers van CRM vandaag?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Blijft toch een topbedrijf. I'm very tempted - maar voel een overall zenuwachtigheid in de beurzen.Kopers van CRM vandaag?
En hoe voel je dat?Blijft toch een topbedrijf. I'm very tempted - maar voel een overall zenuwachtigheid in de beurzen.
Gezien de cyclische aard van die aandelen heb ik me laten verleiden om in beide posities te openen.Wat ULTA gekocht, mogelijks miss ook wat LULU.
VIX, Fear and greed index, inflatie artikels de ene dag zo, de andere dag weer anders, mijn eigen portfolio, veel beweging in meme stocks en (niet geverifieerd) mijn gevoel dat het vooral een aantal gehypte stocks zijn die omhoog gaan.En hoe voel je dat?

Maar behoudens een gigantische verrassing genre 2008 ga je toch geen ravijn invallen? Hooguit kabbelt het even een beetje, behoudens inflatie/rentegevoelige sectoren die reageren op dalingen/stijgingen edm.VIX, Fear and greed index, inflatie artikels de ene dag zo, de andere dag weer anders, mijn eigen portfolio, veel beweging in meme stocks en (niet geverifieerd) mijn gevoel dat het vooral een aantal gehypte stocks zijn die omhoog gaan.
Kan ook gewoon niets meer dan de typische sell in may periode zijn natuurlijk.
Beter dus even afwachten tot alles een screaming buy wordt. Zoniet geen probleem, dan profiteer ik sowieso ook mee van stijgingen![]()
Volgens FinTwit is software opnieuw death (nadat dat in 2022 ook zo verklaard werd) dus dat zijn gewoonlijk de momenten om weer te kopen.Blijft toch een topbedrijf. I'm very tempted - maar voel een overall zenuwachtigheid in de beurzen.

suggesties?Volgens FinTwit is software opnieuw death (nadat dat in 2022 ook zo verklaard werd) dus dat zijn gewoonlijk de momenten om weer te kopen.![]()
Ik heb opties genomen maar kleine posities, beiden hebben earnings (morgen en volgende week) dus mogelijks nog wat mooie koopjes te doen, al verwacht ik geen slechte resultaten.Gezien de cyclische aard van die aandelen heb ik me laten verleiden om in beide posities te openen.
Paar maanden verder en we zitten aan 100. Misschien eens tijd voor een uitgebreidere analyse? PacBio lijkt stilletjes uit het dal te kruipen.Investeren in het ene of het andere is geen waarde oordeel over het bedrijf.
Ik wil best in ultieme prut investeren als het aan 3 cent staat terwijl het 1 euro waard is (niet dat Illumina prut is).
PacBio lijkt me nog altijd een goeie deal. Illumina aan <100 zeker. Ik denk niet dat Illumina nooit ooit zijn ATH terug ziet, PacBio mogelijks wel.
2 jaartjes geduld aub.Paar maanden verder en we zitten aan 100. Misschien eens tijd voor een uitgebreidere analyse? PacBio lijkt stilletjes uit het dal te kruipen.
ULTA alvast +11% after market op earnings, benieuwd wat mijn opties gaan doen dat ik eergisteren kocht en morgen vervallen. ^^Ik heb opties genomen maar kleine posities, beiden hebben earnings (morgen en volgende week) dus mogelijks nog wat mooie koopjes te doen, al verwacht ik geen slechte resultaten.
ULTA alvast +11% after market op earnings, benieuwd wat mijn opties gaan doen dat ik eergisteren kocht en morgen vervallen. ^^
Earnings van ULTA liggen boven verwachting, aandeel kreeg al tijdje klappen omdat men algemene recessie in consumenten markt verwacht maar dat is overdreven. Nu AH stijging is al aan het krimpen hoor, het zal maar een kleintje zijn morgen.Enige verklaring voor de AH koersreactie?
Want op het eerste zicht hebben ze dit kwartaal de top line (vs consensus) gemist, en wordt de forward guidance over de hele lijn verlaagd (top line, operating margin en diluted EPS)
---
De meeste techs die vandaag rapporteerden krijgt rake klappen AH.
MongoDB -25%
SentinelOne -10%
Dell -17%
Veeva -12%
Marvel -4%
Alleen Zscaler lijkt de goede kant op te gaan: +17%
Heel duur aandeel wel, ondanks de mooie omzetgroei.

Kak, sinds mijn post +50%@JanusDR : toevallig FLNC (Fluence Energy) op het oog of wat meer info over? Heb deze tegengekomen en ziet er a priori wel OK uit.

Confirmation bias.Kak, sinds mijn post +50%
Spijt dat ik er niet gewoon gokje op heb gewaagd![]()
Beetje pijnlijk.Zojuist, ook een beetje Dell
Intussen is alle winst weggesmolten. Toch op tijd verkocht?Earnings van ULTA liggen boven verwachting, aandeel kreeg al tijdje klappen omdat men algemene recessie in consumenten markt verwacht maar dat is overdreven. Nu AH stijging is al aan het krimpen hoor, het zal maar een kleintje zijn morgen.![]()