Coolguy
Well-known member
Donderdag en vrijdag regen voorspeld - wakker worden!Een week droog en zon in het vooruitzicht... ben ik aan het dromen?
Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Donderdag en vrijdag regen voorspeld - wakker worden!Een week droog en zon in het vooruitzicht... ben ik aan het dromen?
En nu werkenConcert van fluitende vogeltjes en de vrouwen in huis slapen nog terwijl ik koffie drink en een goed boek lees. Het leven is mooi.

Inderdaad ... ik zou zo de hele dag in de natuur willen gaan wandelen, maar het zal opgesloten tussen vier muren achter twee schermen worden.En nu werken![]()
Inderdaad ... ik zou zo de hele dag in de natuur willen gaan wandelen, maar het zal opgesloten tussen vier muren achter twee schermen worden.


verkeerde thread?Een paar zaken weten we zeker:
Elke nieuwe uitvinding / ontdekking met een gigantisch potentieel om iets grondig te veranderen stoot op weerstand bij de introductie ervan.
Mensen kunnen doorgaans de lange termijn impact van nieuwe technologie niet inschatten.
Nieuwe ontdekkingen/uitvindingen kunnen worden misbruikt.
Wetgeving komt pas nadat de nieuwe technologie een aantal keren heeft gefaald.
Daarnaast is het potentieel van AI in combinatie met robotica zeer groot.
Echter, met iets dat zelf leert zoals kunstmatige intelligentie zijn er een paar zaken die volgens specialisten best worden voorzien:
- Keep a human in the loop
- Bypass system
- The kill switch
Ook hoort er een ethische reflectie te zijn bij het inzetten van AI. Bijvoorbeeld, gaan we opvang van kleine kinderen overlaten aan een robot? Zo ja, wat is de invloed van kunstmatige intelligentie op de ontwikkeling van de hersenen van kleine kinderen?
Wie is verantwoordelijk voor het advies dat kunstmatige intelligentie geeft? Het systeem zelf (want zelf-lerend)? Hoe kan je dan juridisch ingrijpen?
Zijn alle mensen voldoende capabel om met AI of kunstmatige intelligentie te interneren? Moeten we bepaalde bevolkingsgroepen beschermen tegen blootstelling aan AI?
Boeiend allemaal![]()
stomme stoot van de dagverkeerde thread?


(schoonheidsfoutje)Ook raar om met Steven op te pakken als ge Philharmoniker noemtSinds 8jaar ben ik bij Orange.
Al van dag 1 vond ik het vreemd dat mijn online klantenzone login : François(XXX familienaam) was...
Vandaag telefoon van Crelan.
-Goeiemiddag François...
*Zeg maar Steven hoor..
-Ah bon..
*Idd, ok daag.
Ik snap dat je een nr kan erven. Geen idee welk termijn dat ze daarvoor hanteren...
Ma dat ge zo lui zet om de login niet aan te passen(schoonheidsfoutje)
Eerdaags maar eens bellen zeker.
Arme @Tanuki_ als ge bij haar ook zo’n mopjes eruit floept.Ook raar om met Steven op te pakken als ge Philharmoniker noemt