Ik heb bijkomend 10% korting verkregen op Easy3 (electriciteit) na telefonisch contact. Dus dat is dan 12,45 Kwh / dag en 9,20 Kwh / nacht (tarief oktober - 10%)
Ik weet niet exact wat de prijzen waren voor september (vast) voor elektriciteit? Maar ik denk dat dit niet echt zovéél hoger is?
Ik vrees gewoon dat de prijs voor elektriciteit die van gas gaan volgen, en de komende maanden nog serieus zal verhogen dus ik heb géén verder risico meer genomen.
Update: Gevonden .. prijs voor september voor Easy3 was 12,37 Kwh / dag en 9,018 Kwh / nacht.
Bon dan is dit contract (voor oktober) dat ik gesloten heb met Engie, nog niet zo slecht in vergelijking met september
Natuurlijk tov januari dit jaar is het wel een beetje slechter. Toen was het 7,87 Kwh / dag en 5,32 Kwh / nacht. Maar goed dat is het verleden ..