Darts: 2026

Ik vraag mij vooral af hoe iemand in eender welke sport nummer 37 kan staan met een reeks van 400 dagen zonder winstmatch.

Er is ooit zo’n korte docu over hem geweest toen hij z’n knieblessure had, das gwn ne mega sympathieke down to earth gast
Staat die nog ergens online? Ik zou die echt eens graag NORMAAL willen zien.

Het was echt een drama. Ook dat vuistje bij een 57 score :wtf:
Dat is zijn coach die zegt dat hij altijd positief moet zijn. Maar dat lijkt inderdaad nergens op.

Hij weet natuurlijk ook dat er gekeken gaat worden naar hen als team. Dimitri had beter zijn plaats afgestaan aan Kim want dit kan weer de zoveelste mentale klap zijn als ze uitgeschakeld zouden worden.
Ook hier geen énkel idee waarom Dimitri hier staat en niet Kim. Die laatste was toch in grote vorm de laatste maanden?
 
Die winnen geen enkele poulewedstrijd.
You jinxed it. :)

Ik heb nog niet gekeken naar de resultaten maar ik gok na uw zin dat ze zonet gewonnen hebben.

Update: Even spieken nu én inderdaad ze hebben zonet met 4-1 gewonnen van Slovenië. :tongue:
Het moet wel gezegd worden: Slovenië had amper 80 gemiddeld.
 
Ach ja, Dimi…. hij zou er beter mee stoppen
Het blijft wel zijn beroep hé. Zolang hij niet "officieel" degradeert (virtueel staat hij nog steeds 63, dus 1 stevige opvlakkering en het WK halen, en hij redt zijn tourkaart) waarom zou hij stoppen?

Als jij ontslagen wordt wegens een (of nu goed in zijn geval meerdere) wanprestatie op je werk, ga je dan ook stoppen tot je pensioen?

Voor het overige ben ik het wel eens met je post.
 
Terug
Bovenaan