duvel1 zei:
Ik had hie rop vorige posts gezien dat je best met iemand mee gaat om het goed vol te houden. ...
Wat voor ne zever is da ...?
Als ge telkens een persoon moet raadplegen om te helpen / code afschrijven, wat heb je dan bereikt op het einde van je 3-jarige cyclus?
Het is aan uzelf om vol te houden en niet te kijken naar een andere. Je leert het meest bij met oefeningen te maken en zaken te proberen of testen of het niet op een andere manier kan.
In het bedrijfsleven gaan ze ook niet moeten weten als ge een project toegewezen krijgt, dat je telkens uw neus opsteekt bij een andere.
Vorig schooljaar in cvo Brugge heb ik ook naar enkel mijn eigen moeten kijken wat betreft C# code. Ik had van C# nog nooit van gehoord of gezien, dit naast een basiskennis Visual Basic. Mijn enigste hulp was het studiemateriaal van de school, Internet en vooral Google dat je beste vriend zou moeten zijn.
Ik heb honderden uren thuis zitten proberen, en nog eens proberen, met veel gevloek ertussen waarom het weer niet gaat na ettelijke lijnen te schrijven in Visual Studio, en achteraf ben ik blij dat ik deftig zelf C# code kan schrijven op een overzichtelijke manier met gebruik van klassen, waaraan ik nu op heden niet veel tijd meer moet aan spenderen.
Als zoeken, zelfstudie en veel tijd niet aan u besteedt is, maar liever feesten of naar tv kijken na een zware werkdag, begin dan gewoonweg niet aan zo'n studies.