Respect voor de hoop werk dat erin zit...
Maar ik vind het niet zo goed.
Ik denk niet da ik alle effecten heb kunnen zien ( Geforce 4 Ti), technisch is het filmpje goed, maar qua animatie en camerawerk , zwakjes.
Het begon nogthans goed, het water in het begin is vrij realistisch.
Het voornaamste probleem is dat alles zo houterig beweegt
De vissen geven op geen enkel moment de illusie dat ze echt lijken te zijn.
En het stukje met het Australische Coral reef, door die bewegingen met de cam wordt je misselijk. De hele scene lijkt veel te snel te gaan, en veel te veel camera bewegingen.
De scenes met de duikboten gaan ook iets te snel, er komen zelfs rotsen door de camera uit , technisch gezien kan die duikboot zelfs niet zo diep komen, want er hangt nog een frame onder. Kijk maar eens na.
Ik weet niet of jullie fog gebruikt hebben ( denk het niet), dit zo het diep-onderwatergevoel hebben versterkt.
Ook het gebruik van particles , zou het meer realistisch hebben gemaakt.
Tis geen Finding Nemo natuurlijk, maar het kan geen kwaad om te gaan kijken hoe zij het hebben gedaan. Der is ook een spel Aquanox, speelt zich ook onderwater af, ook een goede bron van inspiratie.
De keuze voor onderwater te gaan is mss wel origineel, valt wel op, maar de technische problemen die eraan zijn verbonden zijn enorm. En daarboven op hebben jullie gekozen voor real-time rendering ( was verplicht?) wat het risico nog verhoogt, want niet iedereen heeft een PS2.0 beeldkaart (vorige en laatste nieuwe generatie beeldkaart), de kans is dat veel effecten uit de boot
vallen ( no pun intended) wat dan weer een neerslag heeft op de waardering.
Maar vooral de zwakke animatie en camera valt op.
Jullie ( of Elisabeth haar ?) eerste keer met animatie in MAX?
R2D3 is ook uit Gent, mss kan die eens langskomen en wa over animatie en filmmaken kan vertelllen ( in de vakantie of begin volgend schooljaar)
Hij zit bij mij in een animatieklas en we hebben al veel geleerd over animatie en film-maken, echt wel de moeite als jullie er serieus in geintresseerd zijn.
MVG