De dingen die mij storen:
-Achtergrond van zowel de sidebar, pagina en titels zou ik veranderen of weglaten.
-Vlag in het dampatroon is van slechte kwaliteit.
-De titels zijn in een slecht lettertype. Het lijkt ook of deze van slecht kwaliteit zijn?
-Het logo van de helm naast elke titel is van slecht kwaliteit.
-Kleuren zijn te flets en bijna geen contrasten.
-De hoeken aan de banner zijn niet echt origineel. De hoek aan de linkerzijde heeft ook een schaduw probleem.
-Tekst is niet leesbaar. Ik denk dat dit wel een van de grootste ergernissen is van bezoekers dat ze te veel moeite moeten doen om teksten te lezen.
Positieve punten:
-Foto is leuk.
-De auto die buiten het design staat is wel tof.
-Het dampatroon is wel leuk en past bij het thema.
Het leukste aan heel het design is de foto. Ik zou terug van nul beginnen en eerst een grid of draadmodel opstellen. Daarna zou ik op een kleuren website zoals colourlovers een palette aan kleuren zoeken die bij het oranje/rood past(streep in foto). Je kan dan aan de opdrachtgevers ook het draadmodel en kleuren palette tonen wat altijd een meerwaarde geeft.
Omdat ik de foto wel leuk vond heb ik ook eens een poging ondernomen

. Ik ben zelf geen designer dus heb ik het zo simpel mogelijk gehouden. Ik hoop dat je het niet erg vindt en misschien geeft het je een paar ideeën.
Vroom Vroom Zen