Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
virox zei:schoon, enkel die kleuren van aar lint bvb die overlopen naar buik en handen vin ik nie zo geslaagd. anders![]()

i totally agree here, dit doe je op 2 minuten. maar aangezien het beginner-prefix is zullen we't maar openlaten zeker, misschien steek je'r nog iets van op.Typhon` zei:proficiat, u bent erin geslaagd de trace bitmap/cutout te hebben gevonden!![]()
uhm op 2 minuten ?!?!?LunchBox zei:i totally agree here, dit doe je op 2 minuten. maar aangezien het beginner-prefix is zullen we't maar openlaten zeker, misschien steek je'r nog iets van op.
Ik kan je de vector vergroten zodat je dit kan zien 

Floyd zei:I'm with LunchBox on this one.
Dit is imo niet echt waar vectoren voor gemaakt zijn... Probeer een vectoriële versie van de foto te maken, met alle details. Maak geen trace-out van de foto met de cut-out filter op toegepast,.. dat is het verschil. Haar gezicht heeft op deze manier bv helemaal geen detail!
Een goed voorbeeld vind ik dit: http://users.pandora.be/infernus/Typhon/images/vektorbird.jpg (gemaakt door Typhon)