Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
sneax zei:Indien ge er chronisch last van hebt, is Axitrans de oplossing (verkrijgbaar in de apotheek). Bij correct aanbrengen stopt ge volledig me zweten op de aangebrachte plek. Het kan soms idd ewa pikken maar ge moet er maar afblijven.
Als ge begint de eerste 3 nachten aanbrengen en in bloot bovenlijf slapen. Vanaf dan om de 3 dagen, kan soms wat meer afhankelijk van hoe het product bij u werkt.
Het product moet kunnen inwerken op de huid, dus er kan altijd een 'mislukte' nacht optreden als ge met textiel tss uw oksels geslapen hebt ofzo. Zeer veel okselhaar zal het aanbrengen waarschijnlijk ook wel verminderen (ik heb hier geen last van).
Ik gebruik het in de winter niet maar in de zomer wel. Terwijl ik anders altijd natte oksels hebt, zelfs al heb ik het helemaal niet warm, dankzij Axitrans zweet ik simpelweg niet meer op de aangebrachte plek. Zelfs niet als ik ga sporten, en enorm veel zweet. Oksels zweten dan niet meer.
killerk1ng zei:axitrans
is da zoiets me veel alcohol in da geweldig kan pikken als u oksels nat zijn bij aanbrengen?
sneax zei:Het is een of ander oplossing met heel veel aluminiumchloride in. Het heeft bij mij nooit gepikt direct bij het aanbrengen, wel tijdens het inwerken.
Niet gebruiken op natte oksels. Oksels moeten droog zijn.

JoeCatshoe zei:No shit sherlocks dat ge tijdens het sporten zweet.
Ik denk dat hij het eerder heeft op overdadig transpireren tijdens dagdagelijkse handelingen.
JoeCatshoe zei:No shit sherlocks dat ge tijdens het sporten zweet.
Ik denk dat hij het eerder heeft op overdadig transpireren tijdens dagdagelijkse handelingen.
Svartálfar zei:Ik heb er geen last van tenzij ik geconcentreerd met iets bezig ben, dat hoeft daarvoor geen sporten te zijn.
mla zei:Axitrans heb ik ook gebruikt. Bij mij pikte dat soms wel hevig, maar ik gebruikte het te veel. Het heeft ook wel vlekken nagelaten in een t-shirt. Ik zweet absoluut niet zo veel meer als ervoor, dus het valt wel aan te raden.