1 van mijn broers is leraar (breakdance) en doet zelf hip-hop/streetdance.
Als ik hem zie (en ik denk eraan) zal ik eens vragen of hij weet waar je dat kan volgen.
Ik weet wel dat vroeger (nu misschien nog?) Het Rooi (Berchem) op zaterdag een stuk van de zaal werd afgehuurd door breakdancers en daar zaten ook poppers bij.
En op zaterdag zit Kavka (Oudaan, Antwerpen) normaal ook vol met breakdancers (thuisbasis van
Raw Material) en daar zitten wel enkele poppers bij.
Maar in beide gevallen is het aantal poppers wel steeds minimaal, als er dan al zijn, want dat is niet altijd zo.
Maar ik zal het in ieder geval eens vragen aan mijn broer... of broers, de jongste 3 zitten allemaal in dat wereldje
En zoals Xplo^ al zei, kan je jezelf dit ook aanleren. Uiteindelijk gaat het niet om dat uurtje of 2 les in de week, maar om de uren die je er insteekt buiten de les. Al is het wel handig als je iemand kent/hebt die kan zeggen wat je nog niet goed doet, waar je zeker op moet letten, etc.
@chosen1: na een week (ik zeg maar wat) kan je "jumpen" en "tecktonik-dansen". Als je echt goed wil zijn in poppin', heb je jaren nodig.