Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
tool zei:ik blijf erbij dat de matchverslagen veel langer moeten
ze zetten dan 16 camara's op een plein en voor welke reden,
een matchverslag van paar minuten :ironic:
ipv al da gekakel errond, toon waarover het draait: voetbal!

witte! zei:Er valt echter weinig of niets te zien op de Belgische velden![]()
tool zei:'k vind van wel![]()
bv zulte-waregem tegen standard, was toch aangename wedstrijd
als ze er nie veel van tonen kunde et idd nie weten alster ix was ook


(50 000 kijkers ofzo tegenover 350 000 kijkers ofzo bij Zulte-Waregem-Standard
)
EA lover zei:Ik vind het een heel goed programma.
Zulte-Standard was een mooie en spannende wedstrijd en het was leuk als je die wedstrijd als Niet-supporters thuis kon bekijken.
Voor de rest sluit ik me aan bij al de andere positieve commentaren.
1 negatief puntje:
Het is Germinal-Beerschot of GB en niet GBA!!! Hoeveel keer dat ik Tom Conoinckx GBA al niet heb horen zeggen...
tool zei:ik blijf erbij dat de matchverslagen veel langer moeten
ze zetten dan 16 camara's op een plein en voor welke reden,
een matchverslag van paar minuten :ironic:
ipv al da gekakel errond, toon waarover het draait: voetbal!
dat vind ik nu es een van de hatelijkste dingen die er bestaan, ze kunnen een aflevering nie vullen dus gaan ze even bij een willekeurige eersteklasser op zoek naar een aandachtshoer die em ff belachelijk wilt maken met zijn oninteressante bezigheden:doh:Xbox°01 zei:3) Niet alleen het voetbal zelf; bijvoorbeeld hoe het personeel werkt in Beveren, die vrouw die voor het eten zorgde en dergelijke.
Time^- zei:dat vind ik nu es een van de hatelijkste dingen die er bestaan, ze kunnen een aflevering nie vullen dus gaan ze even bij een willekeurige eersteklasser op zoek naar een aandachtshoer die em ff belachelijk wilt maken met zijn oninteressante bezigheden:doh:
Spieluhr zei:lol? Da vindek nu just wél tof... Ge weet dan tenminste een beetje hoe het er aan toe gaat etc naast het veld.
Zo'n reportages maken de uitzending ook veel luchtiger en niet alleen op de matchen zelf toegespitst.
Maja, ieder zijn eigen mening natuurlijk hé.