sandervdw
Legacy Member
Epyon zei:De media die niet eens de moeite doet om een wetenschappelijke studie te lezen en gewoon voort gaat op de verkeerde interpretatie van een Nederlandse onderzoeker die in zijn zoektocht om aandacht beweert dat alcohol al vanaf 1 glas schadelijk is. Wat in de studie niet eens aan bod komt.
Misschien toch ook eens "The truth about alcohol" bekijken op Netflix. Er is namelijk een onderzoek dat heeft aangetoond dat alcohol rechtstreeks verantwoordelijk is voor 7 types kanker, en "growing evidence" voor nog eens 3 types. En dit ook bij lage hoeveelheden. https://thetruthaboutcancer.com/drinking-alcohol-cancer-risk/, artikel zelf zit achter paywall.
Er zit daar zeker een waarheid achter. Wat mij veel harder stoort is dat dan op de radio gezegd wordt: "ach, of ge nu 100 of 99 wordt, dat maakt toch niet zoveel uit". De prognose voor levensverwachting voor mij is 73. Stel dat ik vandaag kinderen krijg, en dan kleinkinderen tegen mijn 53 (dan moeten mijn kinderen al vroeg er aan beginnen...) dan maakt dat jaar verschil bvb het verschil tussen uw kleinkinderen zien afstuderen of niet.
Dàn denk ik dat er veel mensen toch wel liever nog een jaar leven (en als het dat niet is, denk ik dat de meeste liever een jaar langer gezond blijven dan met kanker rondlopen).
Edit: Afgesplitst uit het Ergernissentopic.


.
Maar je af en toe eens laten gaan (en dan bedoel ik niet enkel met alcohol ofzo), daar heeft quasi elke mens wel eens behoefte aan. Gewoon even ontsnappen aan de dagelijkse realiteit. Dat doen dieren zelfs.