Archief - Last van hoog temperament?

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Flying Dutchman

Legacy Member
Ik anders vandaag wel! :angry:

Uitgeschoten tegen mijn leerkracht wiskunde tijdens het vak labo wiskunde, het test.

Effe de situatie schetsen:
7 (!) weken geleden is er een test van labo wiskunde en iedereen heeft zijn eigen computer nodig, dus er is geen plaats voor alle gasten. ik moest de volgende keer terugkomen. Met paasvakantie er bij is dat 3 weken later.
Zo te horen was het gemakkelijk want velen plaatsen gewoon hun usb stick in de computer en copy pasten het nodige bestand op de juiste plaats en wachten tot de tijd afgelopen is en thats it.

3 Weken later komt meneer doodleuk een kwartier te laat af en is zich totaal niet bewust van de situatie (diegene die al geweest waren moesten uiteraard niet komen). Hij moest zogezegd naar een vergadering en had net genoeg tijd om aan ons ( een man of 5) les te geven en een andere soort opgave aan te smeren dat dan ook kon dienen als test. ==> Volgende keer test!

Weeral 2 weken later is het uiteindelijk test en ik neem dezelfde opgave als diegene die de gasten overgenomen hadden of gemaakt hadden namelijk de ketting regel. Ik had dat helemaal vanbuiten geblokt en mijn uitkomst klopte als ee bus. Ik kon slechts iets niet uileggen i.v.m een hoek en de uitkomst heeft zelfs niet WILLEN bekijken. Hij zij dat het op het eerste zicht niet juist was terwijl het letterlijk hetzelfde was! Bij iemand anders zegt hij dat het op het eerste zicht juist was en hij steld geen enkele vraag of niets!

Ik vond het zo oneerlijk dat iemand 7 (!) weken geleden zijn usb stick gebruikte en geslaagd is (heeft hij zelf afgeroepen, per persoon) en ik die op een eerlijke manier mijn punten probeer bijeen te sprokkelen benadeeld wordt en op het oog beoordeeld wordt wan thij geeft zijn punten al direct en naar het bestand die naar een bepaalde map moet gekopieerd worden wordt niet eens meer bekeken!!

Toen ik hem erover aansprak noemde hij mij arrogant en mijn stoppen sloegen door, ik heb dingen gezegd waar ik mij nu over schaam.


hoe was jullie dag vandaag? ben jij ook al eens in dergelijk situatie terecht gekomen?


ik weet eigenlijk niet hoe ik de situatie moet oplossen, enige gaste die ook last hebben van hoog temperament? wat was jullie situatie toen



edit: sorry ik kon de post niet afwerken, internet deed raar

Flying Dutchman

Legacy Member
ik weet eigenlijk niet hoe ik de situatie moet oplossen, enige gaste die ook last hebben van hoog temperament? wat was jullie situatie toen



edit: sorry ik kon de post niet afwerken, internet deed raar

Flying Dutchman

Legacy Member
dreet'n zei:
Ga je nu geschorst zijn ofzo??
twas laatste les van hem, volgend jaar ook geen les van hem.
Maar hij staat bekend bij de andere leraars voor dergelijke zaken
zelfs de directeurs spreken weinig goeds over hem

Utred

Legacy Member
ik heb al veel willen roepen naar mijn klastitulatrien(frans) maar kon mij meestal net inhouden met de gedachte aan de vele strafstudies die die geit mij zou geven

Flying Dutchman

Legacy Member
mja, tga bij mij over het feit dat ik vind dat ik onrechtvaardig behandeld ben
als ik nu niets zeg of wel, gebuisd ben ik zeker
kheb er toch spijt van
maar als je boos bent besef je vaak niet wat je zegt, das kut eh :(

Nahrtent

Legacy Member
evil_konijn zei:
ik heb al veel willen roepen naar mijn klastitulatrien(frans) maar kon mij meestal net inhouden met de gedachte aan de vele strafstudies die die geit mij zou geven

tzal wel, kgeloof er gin kloten van , ge zijt altijd den braafste van de klas, als ge het feit da ge uw boeke nooit bij ebt nie meetelt teminste

amdr

Legacy Member
Ik kreeg een 0 van men leerkracht natuurkunde op een test.
Meneer beloofde mij al anderhalve maand om mijn cursus te kopieren (ik was pas van na de krokus verlof in de klas gekomen) en heb daar ook elke les achter gezaagd.
We hadden een test en ik schreef erop: sorry nog steeds geen cursus.

Geef test af, allemaal goed en wel.
Krijg ik mijn test trug 0/20. Ik vraag uiteraard: meneer, telt deze test mee. Zijn antwoord was: ja, als je oplet in de klas moest je dat allemaal weten.

Eventjes een weetje: de test waren 2 grote tekeningen van het zenuwstelsel en een spijsverteringsstelsel met allemaal nummertjes. Ook allemaal vragen omtrend het zenuwstelsel.
Ook gaf deze heer al 3 weken geen les omdat hij dit niet wou, je moest dus zelf studie doen en zelf je cursus invullen (die ik dus niet had)

Ik zeg nog maals dat het voor mij onmogelijk was om dit te kunnen studeren.
Hij zegt: ja dat is niet mijn probleem, je moest je cursus maar komen vragen.
Ik antwoord: meneer,ik heb er anderhalve maand achter gevraagd.
Hij antwoord: ja ik weet ook niet wanneer je in de les bent hé
(Dit is dus een vrij dom antwoord sinds we een lessenrooster hebben vind u niet?)
Ik zeg: ach gast, ik snap ni da ze u hier nog ni hebbe buitegeflikkert vieze pot.
(Hij is een homo)
Hij zegt: geef u agenda al maar
(Terwijl ik mijn agenda gooi)zeg ik: ach iere, dan kunne ze thuis nog eens lachen.

Nu heb ik hier dus een strafstudie voor gekregen + een nota waar instaat dat hij niet achter mij gat moet lopen maar dat ik zelf maar moeite moet doen om aan men cursus te geraken.
Ook vind hij dat ik niet in twijfel moet trekken waarom ik mijn job nog altijd heb.

(Wat u ook moet weten is dat de directeur een homo is)

Wat vinden jullie hiervan?

ComputerVISTA

Legacy Member
Veel bij mijn oma gezeten daar vandaag de dag is dat (4 jaar geleden) haar zuster stierf en die ook bij ons inwoonde. Geweldig mens, nooit een vlieg misdaan, gaan slapen en niet meer opgestaan... Trieste dag!


Voor de rest genoeg zo een dingen meegemaakt in't school. Ik was wel diegene met de grote klep in't school wat resulteerde in geen diploma ;) (leerkrachten uitschelden van hoerenzoon, agenda naar kop gooien, direkteur een rake klap verkocht, een kleinere leerkracht aan een kapstok gehangen etc etc etc.... allemaal uit colleire)

EternalSilence

Legacy Member
het leven is nie fair punt uit andere lijn

ben al veel ergere dingen tegen gekomen in school

blackman

Legacy Member
omg dus van zo'n dinges WORD IK SUPER ZOT.
leraars ook al zijn ze ouder ook al hebbe ze meer verantwoordelijkheid ZE MOETE ZELF OOK RESPECT TONEN.
gast door u thread begint da hier echt al terug op te borrelen é !
verhaal:

ik was dus gewoon rustig me een paar mate aan't stappe va nde fietsen naar de speelplaats en de juf van LO zegt ons dat we naar de turnzaal moete kome en niet de sport hal. en der komt ng ne vriend voorbij en showt vr de grap ffkes me zen nieuwe schoenen. ik roep ng eventjes na dat het wijven schoenen zijn en stap rustig verder terwijl ik nog vlug de juffrouw gedag zeg,
en plotseling voel ik iemand mega hard in mijn rug duwen met in het achterhoofd dat het zowiezo een leerling moet zijn, ik kijk om en roep WIE DEED DAT! en WAT THE FUCK zag ik dat het een leerkracht was !!!
al moet je wel wete dat ik krukke de dag ervoor ng moest drage voor men voet (skateboarde enzo :d) en die begint mij zomaar BLIJVEND in menne rug te duwen.
in het begin probeerde ik nog op een vriendelijke toon te vragen of hij wou stoppen met dat duwen en va ndie krukke enz. en WETTE WA DIE ANTWOORDDE ??? dat ik wa sneller moest lope.
toen ik zei dat ik de dag ervoor nog met krukke moest lope voor mijn linker voet liet hij me ffkes me rust.
maar 5 seconde later voelde ik een fuckign helse pijn aan me nlinker enkel WETE WA DIE GAST HAD GEDAAN???
DIE HAD LEKKER EXPRESS OP DIE KAK VOET GETRAPT EN DERNA NG IS LEKKER MEN PET WEG GESMETE!

toen hebbik die zen huid vol gescholde :s mja hij verdiende da en iedereen erond had da gezien en leraars ook en dede niks dus da wilt wa zegge.
agenda moete afgeve klein nota'tje in want ik had heel dat jaar (tot vorige maand) niks misdaan en dus niks meer van gehoord. die gast was zelf zo zielig dat em die agenda niet zelf kwam terugbrengen en dat liet doen door een leerling!

as mensen u ver drijven moete gwoon even hard terug reageren(hangt va nsituatie af hé :) )

Bontus

Legacy Member
ik ging men examen inkijken waar ik een 9 op gehaald had.
ok meneer haalt het examen boven, eerste vraag had ik 0 op 2.
"Ik ben vrij zeker dat ik toen de helft juist had en de helft fout",
hij:
ja dat klopt maar als je de helft fout hebt geef ik ook 0 op die vraag, dus 0 of 2, 1 bestaat niet.

ok meneer :sad:

(en de rest waren ook stomme fouten)

Brecht

Legacy Member
kerel in men school die ongeveer hetzelfde heeft gedaan lag buiten

Brolpaq

Legacy Member
ComputerVISTA zei:
Voor de rest genoeg zo een dingen meegemaakt in't school. Ik was wel diegene met de grote klep in't school wat resulteerde in geen diploma ;) (leerkrachten uitschelden van hoerenzoon, agenda naar kop gooien, direkteur een rake klap verkocht, een kleinere leerkracht aan een kapstok gehangen etc etc etc.... allemaal uit colleire)


Zalig :rofl: :rofl: Moek ok is probere :'D

amdr

Legacy Member
Ja keb ier in den blond of bruin thread ook nog is zo'n verhaal gepost over leerkraacht (stagiairke) dat mennen boek in de vuilbak ging gooien :sop:
Dee heeft toch ook wel zen huid vol gekregen. Nu is die vast aangenomen als leerkracht wiskunde en die heeft muug schrik van mij.

Gelijk voregen donderdag had die mijn gsm afgepakt, ikke oke hup legt die op zen bureau. Maar opt einde van de les was ik die gaan terug pakken omdak die geen maand kwijt wou zijn e.
Nu maandag vraag ik aan die vent: meneer wanneer krijg ik mijn gsm terug.
Hij: euu heb ik die afgepakt?
ik: ja
hij: euuu aja ik heb die aan de directie gaan afgeven.

Oke ik naar directie
Mevrouw, wanneer krijg ik mijn gsm terug
zij: euu ja ge krijgtem vrijdag terug, hij ligt nu in de kluis.

Maar terwijl die dat allemaal zeiden zat mijn GSM in mijn broekzak :wtf:
Raar he :unsure:

blackman

Legacy Member
amdr zei:
Ja keb ier in den blond of bruin thread ook nog is zo'n verhaal gepost over leerkraacht (stagiairke) dat mennen boek in de vuilbak ging gooien :sop:
Dee heeft toch ook wel zen huid vol gekregen. Nu is die vast aangenomen als leerkracht wiskunde en die heeft muug schrik van mij.

Gelijk voregen donderdag had die mijn gsm afgepakt, ikke oke hup legt die op zen bureau. Maar opt einde van de les was ik die gaan terug pakken omdak die geen maand kwijt wou zijn e.
Nu maandag vraag ik aan die vent: meneer wanneer krijg ik mijn gsm terug.
Hij: euu heb ik die afgepakt?
ik: ja
hij: euuu aja ik heb die aan de directie gaan afgeven.

Oke ik naar directie
Mevrouw, wanneer krijg ik mijn gsm terug
zij: euu ja ge krijgtem vrijdag terug, hij ligt nu in de kluis.

Maar terwijl die dat allemaal zeiden zat mijn GSM in mijn broekzak :wtf:
Raar he :unsure:

:rofl: :rofl: :rofl:
OMG bangelijk :d

LoRdOfMaDnEs

Legacy Member
ComputerVISTA zei:
Veel bij mijn oma gezeten daar vandaag de dag is dat (4 jaar geleden) haar zuster stierf en die ook bij ons inwoonde. Geweldig mens, nooit een vlieg misdaan, gaan slapen en niet meer opgestaan... Trieste dag!


Voor de rest genoeg zo een dingen meegemaakt in't school. Ik was wel diegene met de grote klep in't school wat resulteerde in geen diploma ;) (leerkrachten uitschelden van hoerenzoon, agenda naar kop gooien, direkteur een rake klap verkocht, een kleinere leerkracht aan een kapstok gehangen etc etc etc.... allemaal uit colleire)
En dan maar podiumtechnieker worden. :p

Te denken dat ik daar nu voor studeer. :sop:
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan