Archief - BIGGEST LAN IN THE WORLD: DREAMHACK 30/11 - 03/12 Jönköping (Sweden) Wie Wil Mee ?

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

D@SîR0

Legacy Member
Zoals sommigen onder jullie al weten trek ik 2x per jaar naar zweden (het walhallah van breedband-internet, om nog maar te zwijgen van al het vrouwelijk schoon dat er te vinden is) om deel te nemen aan Dreamhack. Ze hebben momenteel al het wereldrecord van de grootste lanparty met 5272 deelnemers en 5852 computers (geteld door de mensen van het Guinness Book Of World Records op de wintereditie van 2004 en vorige winter hadden ze volgens eigen tellingen 7538 deelnemers), maar plannen om dit record te verpulveren en hebben nu 10.000 plaatsen beschikbaar. Om deze gevuld te krijgen willen ze ook buitenlanders aantrekken en daarbij helpt het natuurlijk om wat media-aandacht te krijgen.


Naast de “gewone” compo’s waar een paar duizend deelnemers tegen elkaar strijden is Dreamhack ook the place to be om Scandinavische pro-gamers tegen het lijf te lopen. Zo wordt er deze keer de CPL Nordic Finals van CS1.6 en Q3 en de World Gamemaster Tournaments van Fifa06, CS1.6, NFS en WC3 gespeeld. In het verleden traden al verschillende pro-gamers op het podium zoals fatal!ty en Vo0 van fnatic en waren enkele female pro-clans te bewonderen (speelstijl en de dames zelf).


Alsof dat niet genoeg aandacht trekt, blijft dreamhack ook trouw aan haar roots: namelijk de demo-scene. Coders en artists zijn maanden bezig om hun techdemo’s te programmeren en artwork te ontwerpen om op de laatste nacht een ware showndown te houden onder elkaar in verschillende categorieën.


Als special guest was deze zomer ook DJ Basshunter van de partij om een optreden te geven van zijn hit Boten Anna (te bekijken op http://basshunter.m0o.eu/anna/index_nl.php ) en zijn nieuwste clip op te nemen: Dota (http://basshunter.m0o.eu/dota/index_en.php ).


Wie wil meegaan, moet rekenen op een €250 tot €350 aan reiskosten en inkom, eten kopen we in duitsland in nen aldi dus daarmee ziet ge zelf wa ge doet. Het is een just-in-time trip, dus vertrek vanuit Antwerpen Dinsdag 28/11 om woensdag een rendez-vous te houden met mijn Duitse clanmembers die een grote camionette voor 9 personen huren, waarvan al een plaats of 8 bezet is momenteel.

Donderdag 30/11 moeten we ter plaatse zijn omstreeks 6 uur 's morgens (opening om 8 uur, BRING WARM CLOTHING), waarschijnlijk gaan we iets vroeger zijn en gebruik ik mijn connecties om al enkele uren voordien binnen te gaan, zodat we de opbouw en de crew-vergadering + show kunnen meepikken, als enige van de 10.000 bezoekers!!

Zondagmorgend vertrekken we dan voor de grote drukte om tegen zondagavod terug in duitsland te zijn en tegen maandagmorgend in antwerpen.

zero roofer

Legacy Member
Dat klinkt zo verleidelijk =( kga es get probere te fixe hier...

dr.salt

Legacy Member
als daar geen flikkenbrigade binnenvalt zouket spijtig vinde :p

D@SîR0

Legacy Member
network security is zelf streng genoeg, heb ik aan den lijve mogen ondervinden

Lon$daLe

Legacy Member
dreamhack is af , vorig jaar binne geraakt met iemand die via via close is bij een gamesfirma , niks vergeleke met die occ shit hier

citrofenwick

Legacy Member
ik wil zeker mee
ik ging u vanavond nog pm'en daarvoor
ik heb al optie gevraagd aan mo6 voor vervoer
enkel nog conge vragen :)


Dit forum vereist dat je 45 seconden wacht tussen het verzenden van berichten. Probeer het nogmaals over 11 seconden.
dit lees ik nie veel meer hier :offtopic:

Kurobu

Legacy Member
heb je nergens foto's / filmkes staan van die lan ?
ik kan nie echt gaan. ( werk )
en zou graag eens zien goe de vorige editie was.
wil je ook foto's en indien mogelijk wa filmkes maken en dan on-line zwieren ?

JohnDodger

Legacy Member
Pff da's teveel :p Liever met 20 man in e zaal'ke.
Die dreamhack is onpersoonlijk

EagleEye

Legacy Member
Wordt daar eigenlijk veel geleeched? Ik ga niet mee hoor, kan niet op die moment en is wat te duur voor mij ;) Ik vraag het mij gewoon af

edit: heb al een ouwe post van jou gevonden ;)
de lokale dc-hub is meestal gevuld met een 400 tal Terabyte

Bontus

Legacy Member
10.000 man, da noem ik geen LAN meer.
is meer een NAN (neighbourhood area network)

GuntherDW

Legacy Member
dan make we ze eh :p
btw, waar hale ze de ip's van? zijn het meerdere klasse netwerke of blijve ze bij 1 en een heel groot subnet ofzo? :p

128MB

Legacy Member
neen niet weeral :sad: heb ik dat liedje weer 3 weken in men kop :doh:

Das wel ne ele grote lan :oink:

citrofenwick

Legacy Member
brechen zei:
192.186.1.10000 fzo ^^
lol bestaat nie :D
zal prolly gewoon een klasse A netwerk zijn :)

zo dan:
10.0.0.1 tot 10.255.255.254 ofzo (255 mag ni door broadcast denk ik)
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan