Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
kabapje zei:Simpel gezegt , iemand gezocht die enkele uren als begeleider wil leren rijden. Regio Oost Vlaanderen, wil hiervoor deftig betaling doen imo.
Mvg
Verstuurd vanaf mijn A0001 met Tapatalk

*begeleider* leren rijden , bvb 20 uren zoals normale rijschool , maar dan geleerd *van normale mens = normale prijs)SomeDude zei:Moet de begeleider leren rijden? Of wil jij onder begeleiding leren rijden?
Snap niet waar je heen wilt, want een paar uur is nooit voldoende. Je zal toch ook gewoon moeten rijden, en alleen rijden mag niet buiten rijschool gevolgd te hebben dacht ik.
Rijschool = +- 1500 ballen voor het min. aantal uren les.desolation zei:
Ik vermoed dat dat de reden is dat ze zelfs op kapaza en 2dehands bij diensten nog altijd zo veel geld vragen (door dat risico)Zsazsa zei:Wie betaalt de kosten als je ergens tegenaan knalt?![]()
Persoon mag kiezen of ik hem opgeef als begeleiderRecipe4hate zei:Tegenwoordig moet iemand met een voorlopig rijbewijs een vaste begeleider aanduiden.
Dus als het dit is waar je naartoe wil, kan het ook wel risicovol zijn.
desolation zei:Nu soit, de ergste gevallen hebben oftewel nog hun rijbewijs gewoon moeten gaan afhalen aant loket (en direct A, C, D en E ook gekregen) of hebben het gehaald in den jungle of de zandbak en het laten gelijkstellen. Ben daardoor ook een grote voorstander van een op zen minst 5-jaarlijkse screening van chauffeurs.
desolation zei:een rijschool is duur, maar imho écht nodig. het gros van de mensen die met den bompa of de mama kunnen rijden nemen ook gewoon klakkeloos die hun systematische laksheid en fouten over. hoeveel mensen ik ken die bv hun koppeling induwen in de bocht, MAANDEN heeft mij dat gekost om dat bij mijn vriendin af te leren terwijl ze het met de rijschool nooit geleerd had.
tis gewoon belachelijk dat het hier tout court nog MAG, alsook dat de rijopleiding zo kort en beperkt is. er is geen verplichting tot leren rijden in regen, sneeuw, 's nachts, etc... en dat zou er allemaal beter in zitten.
desolation zei:snelheidsovertredingen zijn nu nét diegene die het minst belangrijk zijn. iemand die perfect zijn voorrangsregels volgt maar regelmatig is 160 op de autostrade rijdt is véél minder gevaarlijk dan een moeke die altijd 50 in een zone 70 tuft maar wel overal blind in en over rijdt.