Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Mr. Orange zei:Hoi, ik bezit momenteel een Honda Camino. Hij is perfect in orde en rijdt normaal 35 km/u. Soms 45 km/u maar hoe dat komt weet ik niet. Stel dat ik een Dax wil kopen, wat zijn de voor- en nadelen tegenover de Camino?
Unilever zei:Een dax is te duur voor wat het maar is vindt ik. Hou u gewoon met uw Camino'ke. Zolang dat dat rijdt is dat goed. Een camino is ook nog origineel. Iedereen rijdt tegenwoordig met een dax of iets dergelijks rond. Ik krijg er persoonlijk den diarree van.
Dat moet echt geen zicht zijn.Ik krijg er persoonlijk den diarree van.
Oh, zolang mogelijk. Het is altijd wel leuk om een tochtje te doen met de brommer en voor kleine afstanden (max. 20km) is het wel handig. Maar jullie hebben gelijk, ik zal mijn Camino houden.Hoe lang ben je nog van plan om met de brommer te rijden? als het niet meer is dan 2 jaar zou ik geen andere brommer meer kopen. Zolang je geen al te zware kosten hebt.
Mr. Orange zei:Dat moet echt geen zicht zijn.![]()
Oh, zolang mogelijk. Het is altijd wel leuk om een tochtje te doen met de brommer en voor kleine afstanden (max. 20km) is het wel handig. Maar jullie hebben gelijk, ik zal mijn Camino houden.
Misschien iets totaal anders maar een blauwe neon (aangezien mijn Camino blauw is) onderaan de brommer, kan dit of is dit "not done". Ik weet dat je daarmee niet op de openbare weg mag maar ik zie toch veel brommers met verschillende soorten lichten/neon.


FEW zei:koop u een monkey... dat ziet ge tenminste niet zo veel rijden...![]()
Ze zijn beiden enorm lelijk en marginaal. Een dax laat u eruit zien als een peuter, een camino als een idioot.Mr. Orange zei:Hoi, ik bezit momenteel een Honda Camino. Hij is perfect in orde en rijdt normaal 35 km/u. Soms 45 km/u maar hoe dat komt weet ik niet. Stel dat ik een Dax wil kopen, wat zijn de voor- en nadelen tegenover de Camino?
NotoriousP zei:Ze zijn beiden enorm lelijk en marginaal. Een dax laat u eruit zien als een peuter, een camino als een idioot.
Wees ne vent en koop u nen rs50 fzo.
haha? da was toch ironisch bedoelt?NotoriousP zei:Ze zijn beiden enorm lelijk en marginaal. Een dax laat u eruit zien als een peuter, een camino als een idioot.
Wees ne vent en koop u nen rs50 fzo.

NotoriousP zei:Ze zijn beiden enorm lelijk en marginaal. Een dax laat u eruit zien als een peuter, een camino als een idioot.
Wees ne vent en koop u nen rs50 fzo.
Ik heb met een rs50 gereden en voelde me alles behalve een johny.dr.luv zei:wees ne "johny" en koop u nen rs50
OF geniet van de kunst van het schakelen in plaats van gewoon gas open draaien. Een rs50 is een heel degelijke brommer, 45km/u ermee rijden valt wel wat tegen maar zelfs dan rijd ik liever op een rs 50 of een andere schakelbrommer dan op een scooter.Unilever zei:hahahaa![]()
lekker tegen 50 rijden met zo een wannabe moto:ironic:
Ga anders in een huis met ramen wonen?Unilever zei:Toch wel![]()
En het heeft nog altijd hetzelfde geluid dat mij elke morgend wakker maakt om 7u...