Archief - wrc game uit in lente 2010

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

aboudein

Legacy Member
Blijkbaar wordt er volop gewerkt aan een opvolger van de alombekende wrc- reeks voor de playstation. Hij zou ook op andere platformen uitkomen.

link hieronder klikken

WRC licence gets new dev to take on Dirt 2 | Game Development | News by Develop

De WRC-licentie heeft een nieuwe thuis gevonden. Na jaren verbonden te zijn geweest met Sony Computer Entertainment en de PlayStation-platformen, zijn de rechten nu in handen van BlackBean Games. Deze Italiaanse uitgever bezit al ook de Superbike-licentie.

De eerste game van BlackBean Games gebaseerd op het World Rally Championship mogen we in 2010 verwachten. Milestone, de Italiaanse ontwikkelaar achter SBK-09 en Superstars V8 Racing, neemt de productie van de multiplatformgame voor zijn rekening.

De Italiaanse uitgever Black Bean Games heeft een World Rally Championship-game in ontwikkeling. Het spel op basis van de WRC-licentie wordt ontwikkeld door Milestone, een studio die eigendom is van Black Bean.

Het spel is weliswaar al in ontwikkeling, maar zal pas in de loop van 2010 verschijnen voor de pc, PlayStation 3 en de Xbox 360. Ontwikkelstudio Milestone was eerder verantwoordelijk voor SBK Superbikes en MotoGP games. Zodoende heeft de studio wel ervaring met racespellen, alleen niet met games waarin auto's centraal staan. Volgens Black Bean-topman Virgilio Bixio werkt de studio echter hard aan de game en zijn de verwachtingen hooggespannen. Milestone werkt samen met een grote WRC-community, wat de kwaliteit van het spel ten goede moet komen, zo verklaarde Bixio tegenover Eurogamer.

Binnen het genre zal Black Bean voornamelijk concurrentie krijgen van Colin McRae Dirt 2, dat onlangs verscheen en internationaal hoge cijfers scoorde. Dat spel werd echter door fans van de Colin McRae-franchise bekritiseerd omdat het WRC-kampioenschap, de hoogste klasse in de traditionele rallysport, niet meer als zodanig in het spel zit. Nadat Sega Racing Studios vorig jaar de deuren sloot, leek het erop dat Codemasters geen concurrentie meer zou krijgen, maar die leegte wordt nu dus gevuld door Black Bean en Milestone. In de verdere concurrentiestrijd zal Codemasters het in elk geval zonder hoofdontwikkelaar Gavin Raeburn moeten stellen. Het is nog niet bekend waar de opgestapte Raeburn zijn carrière zal vervolgen.

afwachten zou ik zeggen en hopen op een ECHTE rally game weer :niceone:

vindt het WRC kampioenschap persoonlijk minder aantrekkelijk, zouden beter eens een spel uitbrengen van het IRC kampioenschap rally. Dat is veel spannender en ge kunt dan in mijn thuisstad Ieper rijden

SpeedFreak.be

Legacy Member
omdat 1 post saai is




mod edit: en de mod dan veel werk heeft omdat hij te vriendelijk is om infra's uit te delen. :naughty:

Devastate

Legacy Member
aboudein, de edit-knop is een fantastisch iets. Door mijn feilloos hanteren ervan, hebben ik al meerdere vrouwen in zwijm laten vallen in een vlaag van pure extase. Ik kan het u alleen maar aanraden.

marcel

Legacy Member
lijkt me een geweldige licentie: 2,5 topwagens, en als je niet met Loeb speelt, kan je geen WK worden :niceone:

Moes

Legacy Member
wat mij betreft zal dit game jaar of 2-3 te laat komen:doh:
aantrekkelijkheid van het wrc is door het wegvallen van verschillende fabrieksteams serieus afgenomen

Hq Nine

Legacy Member
SBK-09 en Superstars V8 Racing


ik verwacht er niet veel van

bovenstaande games waren gene vette

gamer1

Legacy Member
Hmm sta er ook maar kritisch tegenover. Vroeger was Colin McRae Eally nog goed, daarna echter niet meer. Gelukkig dat Richard Burns Rally toen is gekomen. Tot op heden nog steeds het beste rallyspel (zelfs beter dan Rally Trophy, maar das een beetje andere categorie he). Dan hebt ge nog Sega gehad en World rally championship of zoiets, maar da was allemaal niks. Komt daarbij nog dat de WRC games vanop de playstation ook al gene vette waren.
Met een beetje (heel veel) geluk kunnen de tracks van dat spel geimporteerd worden in RBR. Dat zou de meest ideale situatie zijn (tenzij het zo goed zou worden dat het RBR overteft, maar zoals gezegd twijfel ik daar sterk aan)

Schummi88

Legacy Member
WRC is totaal niet meer boeiend. Het IRC is tegenwoordig veel interessanter ook. Mede door Eurosport die het live op TV brengen :).

gamer1

Legacy Member
Schummi88 zei:
WRC is totaal niet meer boeiend. Het IRC is tegenwoordig veel interessanter ook. Mede door Eurosport die het live op TV brengen :).

Ik vind persoonlijk het WRC toch nog interessanter als IRC ze. Hoewel IRC iets aan interesse gewonnen heeft bij mij, zeker nu Subaru en Ford erin stappen.

Zullen zien hoe de toekomst gaat uitdraaien.

Stancke

Legacy Member
After a few months of silence, Black Bean Games have released a brand new preview shot of their upcoming World Rally Championship title for the PC, Playstation 3 and Xbox 360.
The high-resolution screenshot shows the dirt-covered Citroen C4 WRC driven by World Champion Sebastien Loeb.
Developed by Milestone, World Rally Championship will be bringing all the action of the WRC to the Xbox 360, Playstation 3 and the PC. The game will feature all 13 rally events from the 2010 schedule and extensive online features as players will be able to compete against the real WRC stars thanks to iOpener’s GPS technology. World Rally Championship is planned to be released in September 2010.

Welcome to Black Bean Games
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan