Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
sosa zei:Lo,
Ben al een jaar of drie wow aant spelen maar heb in de week iemand tegegekomen die warhammer speelt, is het de moeite om te verranderen en wat zijn de verschillen?
alvast bedankt voor de reakties..
s

Sorry, maar de PvP is verre van beter dan WoW. Ultima Online (pre-trammel) en Shadowbane gespeeld hebbende vind ik het helemaal niet beter.straatloper zei:De pvp is beter dan die van WoW maar op PvE vlak is WoW veel beter.
Tja, hij kan het ook in het WAR forum zetten wat ook niet meteen de juiste plek is. Uiteindelijk zal het uitdraaien op een klassiek fanboy vs. fanboy gebash. De beste methode is het even te testen via een trial als dat kan en het voor jezelf uitmaken en intussen ons fanboys even een moment van bashing gunnen.L0k1- zei:je vraagt dit op een WoW forum, niet echt de juiste plek voor een neutrale mening imo![]()
Æro zei:Sorry, maar de PvP is verre van beter dan WoW. Ultima Online (pre-trammel) en Shadowbane gespeeld hebbende vind ik het helemaal niet beter.
In WoW heb je bv. al geen "disable" toestanden zoals je ze hebt in WAR. Dat je een class zomaar volledig kan buiten strijd stellen en ook nog eens neer kan bursten vooraleer de disable weg is vind ik niet bepaald fair. Er is een tijd geweest waar Paladins binnen de tijdspanne van 1 HoJ ook alles neer konden bursten en dat werd meteen gefixed. In WAR zagen ze op de fora al weken/maanden om disable af te zwakken (intussen kan het al gefixed zijn uiteraardn kheb in geen 4-5maand meer gespeeld).
Verder gaan ze in WAR ook prat op het "group combat" gedeelte. Wederom onzin vind ik. Er is niet de minste balance tussen de verschillende classes en dit alles onder het mom dat het spel niet gebaseerd is op 1v1 of zelfs 5v5.
De enige vorm van balance die er bestaat is tussen de archetypes onderling. Zo is een Witch Elf vergelijkbaar in zowat elk opzicht met een Witch Hunter. Een Zealot met een Warrior Priest. Maar waag het niet een Warrior priest te gaan vergelijken met een Witch Hunter.
Meteen mijn volgende frustratie. Archetypes! Een healer healt, een DPSer doet aan dps. That's it. In WoW kan je uw priest op meerdere manieren "speccen". Je kan uw Shaman op 3 volwaardige manieren uitbouwen, dit kan je niet in WAR. Je bent of het ene of het andere, met hier en daar een uitzondering dewelke niet echt overtuigend is. Zo zal uw Warrior Priest nooit een volwaardige DPSer zijn en zal hij hoofdzakelijk tot healing gedwongen worden.
de grote troef van WAR is dat ze een "incentive" hebben om mensen tot PvP aan te zetten, maar zelfs daar faalt het dan weer. zo is er steeds een zijde buiten proportie vertegenwoordigt, waardoor je ofwel zowat altijd aan de winnende of verliezende hand bent.
Mensen kloppen zichzelf graag op de borst en zullen beweren dat zij met hun "selecte groep" wel degelijk een overweldigende horde tegenstanders aankunnen, maar daarvoor hoef je geen WAR te spelen. Dat kan net zo goed in WoW, Guild Ward als Age of Conan.
Mijn gedacht? Blijf bij WoW. WAR effectief testen is de beste methode om tot inzicht te komen, maar ik denk dat je uiteindelijk tot dezelfde conclusie zal komen, net zoals ik en talloze anderen hier.
Geen disables? Stun stun stun stun silence silence. Der komt idd geen "disable" op u scherm maar het zit wel degelijk in het spel.
Daarentegen zijn er wel hybrids, de vooropgenoemde Warrior priest & disciple of khaine. Mits de sacrifice spec kunnen die gasten zotte dmg doen en tegelijk zichzelf en de party healen (% dmg transferred naar healing).
bank zei:ik speelde 2 jaar wow en heb warhammer getest ...
na 10 minuten gestopt
pas op tzal heus wel nie zo slecht zijn als je wat hoger level bent enzo maar nee, de wow feeling is er nie
wow > all