Nighth4wkske zei:
Damn ziet er juist uit gelijk de 1

zelfde mannekes, costumes, spells, .. alleen de levels zijn wat anders
Vet toch!
Altijd die vereisten van vernieuwing wanneer het sequels betreft, tsss. En wanneer er dan toch veel veranderd zijn de fans niet blij want de typische gameplay enz. is niet meer. Zie maar naar de discussies daarover: bvb. Dragon Age II, Bionic Commando Rearmed 2 of Command & Conquer 4, en vele anderen.
Een nieuwe Tomb Raider met ipv Lara meneertje Huppeldepup zie ik niet zitten. Wil je wel een nieuwe Tomb Raider met Huppeldepup dan is het geen Tomb Raider meer maar bvb. een Uncharted, hé. 't Is Trine 2, niet een ander spel met de naam Duo.
Trouwens, FrozenByte is een kleine studio en die willen uiteraard hun engine, en weet ik veel wat nog meer, nog een keer herbruiken. Net zoals wat ze met Shadowgrounds & Shadowgrounds: Survivor gedaan hebben dus. En dat recht hebben ze zeker verdiend gezien hoe hard ze de oorspronkelijke release gepatched hebben, op PC althans, met vanalles en nog wat, van kleine dingen als de cursor niet laten stretchen in widescreen resoluties, over een gratis level, tot het toevoegen van Steam achievements en NVidia 3D Vision / IZ3D ondersteuning. Dat is al een pak meer dan wat grote bedrijven nog voor hun game doen na release (tenzij het betalende DLC betreft, uiteraard).