Archief - Play.com gaming beurs

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

kaythar

Legacy Member
Vandaag naar de Play.com gamebeurs in Brussel geweest.

Man, voor de zoveelste keer nog maar eens tot de conclusie gekomen dat ik echt wel een retrogamer ben.

Ik voelde me terug 10 jaar en op vakantie aan zee in het lunapark. Ik heb vandaag games gespeeld die als herinnering ergens diep weg in mijn geheugen zaten. Daar als kid op gespeeld of gewoon naar gekeken omda'k nog te klein was om daar me te spelen. Ik kon me de namen van die games niet herinneren..... tot vandaag. :D

Xevious en Galaga 3. Man, man, man da was knallen. Die PS3, Xbox 360, Wii,... heb ik bijna allemaal links laten liggen. Allemaal op die oude kasten van in het lunapark aan het spelen geweest. :crazy: :crazy: :crazy:

Ik schaam me als retrogamer. Tussen de Commodore 128 en PS1 zit ik met een groot gat. Altijd een Nintendo of dergelijk willen hebben, maar nooit gekregen :cry: :cry: :cry:

Vandaag dan toch eens de kans gekregen om op al retroconsoles te spelen. D'er was bijna geen volk. Dus de hele namiddag van het ene spel naar het andere. Ik was om half één daar. De volgende keer dat ik op mijn horloge keek was het half zes.

:woohoo: JAREN GELEDEN DAT IK ME NOG ZO GEAMUSEERD HEB!!! :woohoo:

Ik had het gevoel dat het game stilletjes aan aan mij aan het voorbij gaan was. Ik ben echt slecht in de next gen games. Bij die retro games was het precies of de tijd stil gestaan heeft.

Een heleboel games gespeeld die er grafisch kompleet belachelijk uitzien ivg met de huidige generatie consoles, maar oooooooooo zo leuk :applause:

Hier ga ik echt nog wel een weekje of 2 van nagenieten. Die beurs duurt nog een paar maand. Dus kan altijd nog een keer terug gaan :applause:

mazonemayu

Legacy Member
had ik vorig jaar ook nog op gamezone in a'pen; toen meer aan de arcademachines gezeten (read: alleen) & alleen maar ff gekeken naar de rest. then again, ik woonde eind jaren 80 begin jaren 90 bijna in de antwerpse lunaparken (toen die nog bestonden) :lol:

red Bulleke

Legacy Member
Ik ga één van dees dagen eens een dagske verlof nemen en de hele beurs op het gemakske gaan ontdekken :)

kaythar

Legacy Member
yep, die beurs. In de kelders van Cureghem. Niet ver van Brussel-Zuid.

Nic D

Legacy Member
Vandaag geweest voor opnames, beurs is een paradijs voor retrogamers!

Firedwarf

Legacy Member
ben der geweest met mijn leerlingen :)
Zeer plezant, heb ze dan ook uitsluitend verplicht te gamen op consoles jonger dan de PS2 :-)
Konden ze in het begin minder mee lachen maar uiteindelijk zijn ze der wel héél positief over geweest. En zo heb ik toch weer een kleine 80 man warm gemaakt voor retrogaming

Spread the word... :)
Ga 1 van dees dagen nog eens gaan, kunnen er een meetingske van maken als er interesse is? Ik rij vanuit limburg :)

Wandering

Legacy Member
Heb misschien ook wel eens zin om te gaan. Helaas moet het op een donderdag maar dan kan mijn vriendin niet mee. Andere geïnteresseerden om me te vergezellen, zijn er niet vrees ik.

Orchidius

Legacy Member
Vraagje voor de mensen die geweest zijn, was het druk toen jullie geweest zijn en welke dag was dat dan? Wil ook graag gaan, maar kan eigenlijk alleen tijdens het (ongetwijfeld drukkere) weekends... Moest het écht te erg zijn kan'k me wel in een bocht wringen, maar toch eerst ffe checken ;)

Bedankt!

valies

Legacy Member
Ik heb nog een duoticketje liggen, 'k moet dringend ook 's een kijkje gaan nemen. Blij te lezen dat er retrogames te spelen zijn, awesome :)

Orchidius

Legacy Member
Idd, hoeveel kaarten heb je te koop en aan hoeveel had je gedacht per kaar? ^^

kaythar

Legacy Member
D'er zal waarschijnlijk niet veel volk zijn. Ik was daar een kwartier na openingstijd en was de eerste. Ik heb daar op gans de namiddag maar een paar man gezien. Het was nochtans woensdag. Ik had toch wel wat jong volk verwacht.

Ik heb me laten vertellen dat daar niet zo veel volg naartoe gaat. Dus waarschijnlijk meer dan kans genoeg om te gamen.

Orchidius

Legacy Member
'kay, perfect :D

TROUWENS!!! Voor de geïnteresseerden: tickets kosten dan misschien 18€ aan de kassa, maar er zijn tientallen mogelijkheden om tickets te winnen. Véél tickets te winnen... Heb wat rondgekeken en ze smijten er praktisch mee naar uwe kop. Morgen zaterdag 16 januari staat er zelfs een "bon" (lees: gratis ticket) in de standaard...

Happy gaming :-)

Wandering

Legacy Member
Firedwarf zei:
kmag als leerkracht gratis binnen :p

Check site, was maar tot en met vandaag dacht ik gelezen te hebben... Dus als je nog eens wilt gaan wordt het volle pot of morgen de standaard kopen :D

Edit: Letterlijk van site:
» Leerkrachten* Gratis Gratis
* Gratis toegang op vertoon van de lerarenkaart tot en met 15 januari 2010. Daarna enkel in het kader van een schoolbezoek met leerlingen en op vertoon van de lerarenkaart.

Firedwarf

Legacy Member
nog steeds gratis voor mij :p neefke is ne leerling van mij , pak ik die gewoon mee :p
Schoolbezoekformulierke is SNEL ingevuld :p
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan