Archief - One button driving, the future of racing simulation!

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

assaulter_g4

Legacy Member
Forza Motorsport 3 Video Game, Car Passion Interview HD | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com
Die kerel gebruikt racing simulation en 'one button driving' in één en dezelfde uitleg.
Ge moet het zien om het te geloven, ik dacht eerst dat hij gewone standaard driving assists (abs, traction control) etc bedoelde die je kunt togglen, maar neen...

Ik keek toch wel uit naar dit spel, tot ik hem over casual begon te horen zeveren.

K moet toegeven die custom paint jobs zien er wel leuk uit (als de community zich er mee bezig houdt) maar das blijkbaar al van forza 2.

Tuurlijk zit de rewind functie van grid er ook in.
Bij grid kon ik dit nog wel verstaan omdat het niet echt realistisch is en een botsing wel HEEL snel gebeurd it, en ze zo de moeilijkheids graad serieus kunnen opschroeven maar bij een gran turismo kloon?...

Just my 2 cents, bijt m'n neus niet af aub als je een van die casual gamers bent, want behalve gtr en gran turismo (ja zet al uw driver assists maar eens af met street tires en op professional physics en de gemiddelde speler houdt z'n auto geen 2 bochten op de track) komen er niet echt serieuzere racegames aan, en gt zal nog wel lang op zich laten wachten.
Casuals hebben al 47 racegames waar ze hun gasknop kunnen inhouden en tegen 300 per uur door de bochten kunnen rubberbanden.

128MB

Legacy Member
:wtf:

" The first one is autobrake: wich we call one button driving. You basicly keep the throttle pinned, hold it open and the game will brake for you! :) "

En rewind feature? Als ik mijne auto in de grindbak laat eindigen of tegen de vangrail of in ne boom THATS IT. DOOD BEGIN OPNIEUW.

wtf is aan de hand met racegames? Het is echt voor retards geworden.
Waar is de fun van het rijden?

Jazzmata

Legacy Member
alle assists kunnen toch afgezet worden, ik zie het probleem niet.

V1nce

Legacy Member
Gt5 The real driving simulator


Eind dit jaar , dus zolang wachten is het niet.

Phil

Legacy Member
128MB zei:
wtf is aan de hand met racegames? Het is echt voor retards geworden.
Waar is de fun van het rijden?

Who cares dat er 100 duizend driving assists zijn, zolang ge ze maar kunt afzetten.

Ik kan zoiets enkel toejuichen.

marcel

Legacy Member
idd, ik zie het probleem ook niet.
't is zoals hij het zegt: als ze een game willen maken waar àlle "petrolheads" iets aan hebben, moeten ze de instapdrempel laag leggen. zo'n beetje als Flight Simulator: iemand die graag vliegtuigen ziet, maar geen zin heeft om eerst nog een master-studie af te werken om er mee aan de slag kan, zal er evenveel plezier aan hebben als een echte piloot met 10.000 vlieguren. dat is hier ook het geval, denk ik

assaulter_g4

Legacy Member
Als het spel al voor u moet remmen (met de normale assists aan heb je zoiezo maar 2 knopjes + beke sturen nodig in racegames) , dan stel ik me vragen bij hun doelgroep en beta testers.
Zou er nu echt ene gezegd hebben 'Ik vind zelf remmen zelfs met ABS te moeilijk?'
Waar mikken ze feitelijk op? Mentaal gehandicapten en kleuters?

Er kruipt tenslotte allemaal ontwikkelingstijd in die rommel die een normale mens niet gebruikt, en het voorspelt weinig goeds over hun methodes en visie over het spel, of je het nu kunt uitzetten of niet.
Een gran turismo kan ook iedereen (van een 6 jarige tot een opa) oppakken en spelen met alle assists aan.
Iedereen kon vroeger ook al shooters spelen zonder die achterlijke health regen die er tegenwoordig standaard in shooters zit.

Bij ut3 bvb kan je die titanmode ook af zetten, alleen speelt alleman in ut3 die domme titanmode(en dan nog met vehicle ctf of WAR)
Die opties zijn ook vrij te kiezen, maar blijkbaar gaat de halve community in die richting zodat je wel verplicht bent om ook die 'iedereen is een winnaar' mode te spelen, vindt nog maar eens een instagib ctf server of een TDM server waar volk op zit.

Al die casual opties versnipperen de community van een spel veel te hard, en t'is meedoen of iets anders zoeken, tot er op de duur niks anders meer is.
Paar vbn van multiplayer games waar de community half dood is door versnippering :
de battlefield games(47 versies voor alle mogelijke doelgroepen), UT (meesten spelen liever nog ut99) , trackmania (tussen de gratis versie en de betaalversie en uitbreiding etc, gelukkig is die nog wel groot genoeg).
Als mensen perse andere opties willen en er is een fatsoenlijke editor voor handen maken ze ze zelf wel, zolang de basis maar goed , stabiel en goed uitgedacht is.
(vb : desert combat mod voor bf1942 , counter strike 1.0 mod voor half life+ duizenden maps tot zelfs platformer strafejump maps)
Deze mods en games worden na 5-10 jaar nog altijd gespeeld, wie denk je dat er binnen 2 jaar nog kraait naar forza 3 casual editie of killzone 2 no editor edition (Tm) of far cry 2 (koop onze mappacks want onze editor werkt niet fatsoenlijk in MP)

Voor shooters is iemand die een beetje uitdaging wilt tegenwoordig al beperkt tot quake live(dus quake 3), arma als je van dat ultra realisme houdt ,en misschien America's army3.
Wat is er nog voor racegames? GT, gtr en dan een paar low budget titels die daarom niet slecht zijn maar eerder mods zijn dan afgewerkte AAA titels.

Wat zou jij zeggen als jou favoriete filmgenre morgen verdrongen werd door niks als familiefilms, en je voor een film met een beetje diepgang of inhoud moest gaan zoeken tussen de B films.
Niemand heeft ooit gezeverd als men games voor casuals maakte, maar laat ondertussen AUB nog iets over voor oldschool gamers.

En voor iemand de context van casual hier weer door elkaar haalt, ik bedoel het niet in de zin van 'geen tijd om uren te gamen' maar 'onervaren of geen interesse in het leerproces dat bij een spel hoort'
Bij racegames is van 'geen tijd' zoiezo geen sprake aangezien een raceke mss 5-15 minuten duurt

Jazzmata

Legacy Member
ze zeggen toch duidelijk dat die one button driving bedoeld is om het leerproces te bevorderen. Die mode is niet bedoeld om echt te spelen (wie zou dit leuk vinden, zelfs beginners niet), maar om te leren rijden.

Ik erger mij soms aan de houding van: een spel moet hard zijn om te leren, anders is het niet oldschool en 'echt'.
In the end zullen de betere spelers ook altijd beter zijn.

Proim

Legacy Member
Vroeger had ik een F1 spel dat ooit eens bij 1 of ander magazine zat, ik ownde daar zwaar in :cool:










Ware het niet dat ik enkel maar gas moest geven en sturen, auto-braking lag aan :unsure:

[HBV]-=XortioN=-

Legacy Member
Ziet er wel supershik spel uit... En assist-modes oké, maar auto-braking gaat er toch net wat over ... straks nog auto steering, dan moet je enkel nog op 1 knopje blijven drukken :D

Ik heb nog nooit Forza gespeeld, maar de laatste GT vond ik een dom spel omdat het snelheidsgevoel gewoon belachelijk was. Je reed precies 50 per uur als je 250 reed :-/ En dan nog zonder schade etc ... Bij Forza ligt dat precies al iets beter :)

_Nothing_

Legacy Member
dee- zei:
Ik erger mij soms aan de houding van: een spel moet hard zijn om te leren, anders is het niet oldschool en 'echt'.

idem ... tevens is niet iedereen een die hard gamer die 24/7 speelt ... als je een "gelegenheids"-gamer bent wil je nu eenmaal een spel kunnen vastpakken en spelen zonder eerst 3 dagen cursus te moeten gaan volgen (bij wijze van spreken) ... maw leuk concept

fragske

Legacy Member
dee- zei:
ze zeggen toch duidelijk dat die one button driving bedoeld is om het leerproces te bevorderen. Die mode is niet bedoeld om echt te spelen (wie zou dit leuk vinden, zelfs beginners niet), maar om te leren rijden.

Ik erger mij soms aan de houding van: een spel moet hard zijn om te leren, anders is het niet oldschool en 'echt'.
In the end zullen de betere spelers ook altijd beter zijn.

Als ze het een Arcade-Racer noemen dan zie ik het probleem ook niet echt.
Het probleem zit er echter in dat ze deze soort games (Forza, GT, ...) uit brengen als een "simulator". En dan komt zo een one-button driving wel idioot over. Al is het voor te leren ...

Marcquez

Legacy Member
Het is en blijft een sim (mss niet zo hard core als op pc), maar je moet die assist gewoon uit zetten.
Wat is het probleem?
Je zet die assist uit en het is een sim, je zet het aan en het is een arcade...
Simpel toch :unsure:

Forza zal minstens evenveel simulatie zijn dan gran turismo, en mss zelfs beter (maar dat is mss persoonlijke smaak... :p)

yoshimura

Legacy Member
Ik heb mij goed geamuseerd met GP Legends en GT Legends...

GTR Evolution vond ik maar zo-zo

Ik wacht vol ongeduld op GT5!

marcel

Legacy Member
fragske zei:
Als ze het een Arcade-Racer noemen dan zie ik het probleem ook niet echt.
Het probleem zit er echter in dat ze deze soort games (Forza, GT, ...) uit brengen als een "simulator". En dan komt zo een one-button driving wel idioot over. Al is het voor te leren ...

bwaaa
ik weet nog dat een maat van mij op een lan jàren geleden gewoon zijn tournavies in zijn toetsenbord geramd had, en zo de race wist te winnen. het spel dat we gebruikt hadden was Papyrus' Nascar 2003...

het is erger als ze het spel "real racing simulator" noemen, en u dan haarspelden aan 200 kph te laten nemen, met alle assists uit

MorGo7h

Legacy Member
Hoe marcheert dat dan in multiplayer? Dan zette toch gwn alle assists aan waardoor ge sneller zijt, ma dan hebde wel niveel sim meer. Das net leuke aan racen, uwen auto op zijn limiet zonder foutjes te maken en ze zelf corrigeren als ge der maakt.

Mikail

Legacy Member
'k Denk als ge veel oefent da ge rapper zijt dan iemand die met alle, of bijna alle, assists aan rijdt hoor :)

H_ans

Legacy Member
MorGo7h zei:
Hoe marcheert dat dan in multiplayer? Dan zette toch gwn alle assists aan waardoor ge sneller zijt, ma dan hebde wel niveel sim meer. Das net leuke aan racen, uwen auto op zijn limiet zonder foutjes te maken en ze zelf corrigeren als ge der maakt.

Online krijgt iedereen in de lobby dezelfde instellingen, net zoals bvb collision die op of afstaat.
En offline krijg je minder geld per race naarmate je het jezelf makkelijk maakt (in Forza 2 - zal hier ook wel zo zijn).

dadash

Legacy Member
Proim zei:
Vroeger had ik een F1 spel dat ooit eens bij 1 of ander magazine zat, ik ownde daar zwaar in :cool:










Ware het niet dat ik enkel maar gas moest geven en sturen, auto-braking lag aan :unsure:


Grand Prix 2 :D heb ik uren gespeeld met alle assists on kon me daar rot mee amuseren. Je kon voor zowat alles een assist hebben van versnelling tot remmen en al. En zelfs sturen hielp de AI een beetje mee je moest al echt het stuur helemaal naar links gooien om bv een bocht naar rechts te missen.
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan