Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
waarom? is toch niks illegaal aan nen no-cd?-=2H@RD2KiLL=- zei:+ban ?
Alucard zei:Ach wete, ik ben der dus al wel is voor geband hier, toen ik iets postte ivm met no-cd exe, en dan ging het er nog ni over daar... Ma goe, da effe terzijde.. (Ook al had ik wel degelijk gelijk in die zaak, en is de s*rvi een janetteke...)
i wonder why :ironic:botchla zei:en t0mba dan, die banned mij over warez..
den topic ging over spiderman 2, die was nog ni uit in BE, en ik post da'k
et ook ne zalige film vond.. ban o/
das wel pretty strange 
wollef zei:kweet het da het eigelijk nie besta. ik kon het spel spele zonder cd. ma toen dak windows xp service pack 2 hem geinstalleerd kwam er ineens op dak ne cd moest hemme om het spel te spele.
uninstall en reinstallwollef zei:kweet het da het eigelijk nie besta. ik kon het spel spele zonder cd. ma toen dak windows xp service pack 2 hem geinstalleerd kwam er ineens op dak ne cd moest hemme om het spel te spele.
wollef zei:kweet het da het eigelijk nie besta. ik kon het spel spele zonder cd. ma toen dak windows xp service pack 2 hem geinstalleerd kwam er ineens op dak ne cd moest hemme om het spel te spele.

Sja, als em ni meer als da gezegd heeft.. Kan het eve goe zijn da em dieje in Amerika gezien had ofzo... You never know...Dahmer zei:i wonder why :ironic: