Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
J3rry zei:ik heb gisteren een pvp char gemaakt op 'sunstrider'
alles ging vlot, tot dat ik in redridge ging
3 tot 6 gasten van de horde lvl 35+ waren iedereen aan het ganken
inclusief mij, sorry maar dit is gewoon geen gameplay meer
ik had meer verwacht van pvp
tegen iemand die bijna 20 lvl's hoger is dan uzelf is gewoon lame ook al is het pvp
en ik heb gelezen dat blizz hier niets op tegen heeft
plus alle guards van de alliance zijn veel te zwak als je kijkt naar de horde guards
minimum guards van de horde zijn lvl 40+ en ze hebben evenveel health/armor als een 'elite'
een mooi voorbeeld is astranaar allemaal lvl 30 guards en 2 hits en ze zijn dood
en zelfs op de pve servers zitten de horde niets als npc's van de alliance te killen
omdat ze zo zwak zijn
moest de alliance evengoeie guards hebben als de horde, zou de horde niet zo gemakkelijk ganken, want het is toch raar als met mijn horde char speel op andere server dat ik zelden of nooit de alliance zie ganken
J3rry zei:plus alle guards van de alliance zijn veel te zwak als je kijkt naar de horde guards
minimum guards van de horde zijn lvl 40+ en ze hebben evenveel health/armor als een 'elite'
een mooi voorbeeld is astranaar allemaal lvl 30 guards en 2 hits en ze zijn dood
en zelfs op de pve servers zitten de horde niets als npc's van de alliance te killen
omdat ze zo zwak zijn
moest de alliance evengoeie guards hebben als de horde, zou de horde niet zo gemakkelijk ganken, want het is toch raar als met mijn horde char speel op andere server dat ik zelden of nooit de alliance zie ganken
Raina zei:dit is duidelijk je eerste MMO?
gouden tip, kies PvE want jij gaat je nog 100 maal frustreren als je over zoiets banaal al zit te klagen.
PvE is leuk, maar dat schepje PvP soms ontbreekt op PvE servers.
Soms heb je wel van die lastige momenten waar je dus 'gepwnd' raakt door 2 ker zoveel spelers etc, leef ermee. Neem nu vandaag probeerden 2 KDS spelers onzen oldskool te killen toen hij met een bug bezig was, ze waren al snel dood toen ik en men vriend tevoorschijn kwamen(rogues). goed, lesje geleerd dachten we. Goed mis, kwamen ze aandraven met 6 man en begonnen ze te corpscampen.
Met zon dingen moet je leven als je PvP gaat, het enige wat je kan doen is ofwel wenen, ofwel een goeie fight geven zodat het nog een beetje leuk is want daar draait het toch om?

MJ! zei:Ben ik de enige die gewoon liever PVE speelt? Call me a sissy maar als ik als lvl 10 'verkracht' zou worden door een groep lvl 35's, de fun is er dan ook direct af ze... Dan speel ik liever op een server waar ge zelf kunt kiezen wanneer ge PVP gaat en wanneer niet. Eens da de battlegrounds in voegen treden is er trouwens niemand die er nog aan hoeft te denken om naar een PVP server over te schakelen.

MJ! zei:Ben ik de enige die gewoon liever PVE speelt?
Catscratch zei:Wel grappig dat overal de Horde wordt afgebroken terwijl de Alliance even erg is. Overal hebde lamers (al is lafaard het betere woord). PvP geeft een extra spannings-dimensie, maar soms loopt het wel de spuigaten uit.
5 LVL hogere rogues die gaan corpse-campen om u dan enkel aan te vallen (vanuit stealth) wanneer ge met een beest bezig zijt. En dan zitten te lullen van powned nadat ze u 4x hebben afgemaakt. Ik vind al is WoW een "volwassen" spel, dat het kinderlijk gedrag zegeviert. Ik verschiet er niet van dat sommige mensen naar PVE gaan.

)