"However, while Valve announced the arrests today, it was unclear when they actually occurred. Valve's statement on the matter--e-mailed to the press today--quoted Newell as saying, "Within a few days of the announcement of the break-in, the online gaming community had tracked down those involved."
Er waren al mensen opgepakt voor ondervraging in maart, maar dat zijn geen arrestaties. Ook zijn er toen een aantal comps in beslag genomen, maar blijkbaar hebben ze nu de harde bewijzen die ze zochten.
En ook inzake die inbeslagnames is er hard overdreven, maar dat heb je op 't internet natuurlijk. Er werden zelfs mensen met de vinger gewezen op het atari forum herinner ik mij. Noem het hysterie, whatever....Ben toch blij voor Valve dat ze eindelijk die losers/dieven te pakken hebben alhoewel de geleden schade moeilijk te recupereren zal zijn, vrees ik. Wie gaat dat betalen?
Groetjes,
BongZ