Archief - Ga jij nog verder spelen na je gratis maand?

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Ga jij na je gratis maand nog verder spelen?


  • Totaal aantal stemmers
    292
  • Opiniepeiling gesloten.

Shinro

Legacy Member
Mischien eens tof om te kijken wie er allemaal gaat verlengen na hun gratis maand.
Wie denkt alles al gezien te hebben en heeft er genoeg van, en wie krijgt maar geen genoeg en heeft al de komende maand(en) aangekocht?

Of zijn er mischien mensen die pas verlengen nadat ze paar fixes zien of meer content zien aankomen?

Ik heb wat pagina's terug gegaan en zie nog geen topic van deze aard, moest die er wel zijn, mijn excuses.

dr.lee

Legacy Member
Content is er zeker al genoeg, daar kan je onmogelijk na 1 maand al volledig doorzitten :)
En ik ga wel verlengen ja. 'k ben nog steeds verlekkerd op dit spel, maar 'k heb het dan ook niet gelijk ne halve zot 24/24 zitten spelen :)

Belgium_Killer

Legacy Member
idd
denk dat,alsje een game zoals Aion begint te spele,en meesten zullen nu rond de 25-30 zitten,datje dan iets hebt van "hey,toch minstens 50worden,en de end-game eens proeven"

tenzij je natuurlijk dan als een no-live levelt datje nu 45-50 bent :-)

Shinro

Legacy Member
Mja, er zijn al vrij veel mensen rond de 35/40 dacht ik, en het staat ookal op andere forums dus ik dacht laten we hier ook eens kijken wat het geeft.

Je kan voor jezelf denk ik toch al een goed beeld scheppen rond level 40 van wat er nog te doen valt op level 50, en je al tevreden bent van wat je al hebt gezien of gedaan.

zaj

Legacy Member
mischien, maar als de pvp even belachelijk blijft zoals het nu is...LOL 5VS1 of van die crap zergs waar dingen sterven voor je op tab kan duwen aan 5 fps... nog geen enkel eerlijk fight gehad :x als het zo blijft stop ik er wel mee en ga ik terug arena doen in wow, is teminste nog een beetje fair. abyss is tot nu toe 1 grote teleurstelling voor mij en allesbehalve "leuk" zoals het hier gehyped werd , het enige wat ik zie is 50 man die op 1 target kloppen zodat die niks kan doen en dan op naar de volgende. hopelijk komt er ooit nog wat instanced pvp aan te pas waar teminste de spelers aantallen gelijk zijn...

Unpro

Legacy Member
Denk het niet, de pvp is vooral zerg vs zerg en mijn spel draait dan aan 1 FPS verder vind ik het levelen vrij saai na 30, gaat zeer traag, weinig quests met fatsoenlijke experience en nog maar 1 zone om te verkennen.

Hoe is de endgame nu eigenlijk? Is dat enkel pvpen in the abyss of is er nog meer te doen?

Leto

Legacy Member
Ik ga toch zeker 1 char tot 50 proberen levelen, wil zeker toch alle gebieden gezien hebben aan 1 kant. En dan zie ik wel of de pvp de moeite gaat zijn.

Gentei

Legacy Member
Ik blijf de game spelen tot december, want ik heb al een gametime card aangekocht met de game.

Ik ben level 20 en tot nu toe geniet ik van de game, nog geen pvp gedaan en kan er niet oordelen maar wat de andere zeggen lijken mij eerder balancing problemen wrs zijn er op servers teveel asmo's of elyos gemaakt waardoor 1 side altijd meer mensen heeft...

bv. op de Telemachus server, als je daar probeert in te loggen krijg je al een waarschuwing dat je geen nieuwe asmo chr mag crëeren dus wrs hebben ze weinig elyos volk...

Ik vind dat tot nu toe Ncsoft toch al veel moeite doet om deze game te laten slagen, ze vechten teggen botters en goldspammers, ze leggen restricties op servers...
Ik blijf zeker spelen en ik zal verder mijn oordeel vellen op een later tijdstip.

Æro

Legacy Member
Ik speel verder zonder twijfel. Indien er een lifetime abonnement voorzien was had ik het zeker genomen. Mijn enige frustratie in Aion is het niet "saven" van mijn UI setup.

Voor alles wat de Aion-haters als argument bovenhalen om Aion toch maar te dissen heb ik een plethora aan redenen waarom ze naar mijn bescheiden mening fout zijn. Maar dan denk ik zo bij mezelf: "wil ik dergelijke kerels wel ingame?" waarna ik wijselijk besluit hen in hun wijsheid te laten ;)

darkarchangel

Legacy Member
Ik speel zeker verder met aion , speel het vrij casual mss iets meer dan andere games. Maar speel nu toch niks anders en amuseer me heel goed met aion dus waarom niet .
En ik wil zowiezo de end game wel eens beleven dus de komende maanden blijf ik zeker:)

diknmuis

Legacy Member
ik doe ook zeker nog een tijdje verder, ik speelt het graag, ben wel nog maar lvl17, ben bang dat het op hogere lvls iets te teveel grind word voor mij
over de pvp kan ik nie meespreken, het word mss wel goed, al blijft de pvp game voor mij toch nog war, we zien wel
als het me kan blijven bekoren als nu ga ik zeker nog een hele tijd doordoen

?therapy?

Legacy Member
Ik speel ook verder :)
Het spel voldoet aan mijn verwachtingen. Alles werkt zeer goed op een paar kleine bugjes na (niet zoals andere games die vernieuwing willen brengen, maar dan oh zo de mist in gaan :sad:).

metalleke

Legacy Member
Ben zwaar aan het twijfelen atm. PvE vindek wel amusant maar er kruipt daar altijd zoveel tijd in, welke ik op dit moment er niet wil in stoppen. En voor het grinden kan ik ook een F2P MMO gaan spelen.

Æro zei:
Voor alles wat de Aion-haters als argument bovenhalen om Aion toch maar te dissen heb ik een plethora aan redenen waarom ze naar mijn bescheiden mening fout zijn.

Ik kan wel gerust enkele problemen opnoemen waarom er op andere games negatief gereageerd werd. Terwijl deze problemen evenzeer gelden voor Aion. Maar er nu door sommigen blijkbaar overheen kan gekeken worden.

meino

Legacy Member
ik heb mn timecard al gekocht. zit nu op lvl 26. beetje abyss gedaan en heb geen last gehad van zerg vs zerg. eerder kleine skirmishes van 3 vs 3 of zo: best leuk.
heb ook eens NTC instance gedaan: shitloads aan xp als je alles cleart, dus dat zal ik wsch 1 keertje per dag proberen te doen.
zit eigenlijk te wachten om eens met een grp via een rift "een vriendelijk bezoekje" te brengen aan de collega's met die andere kleur vleugeltjes.
het enige wat me serieus tegensteekt is het craften: te tijdrovend. als ik er dan toch eens aan begin, ga ik meestal afk en zet me een tas koffie of ga gewoon boodschappen doen of zo en dat kan nu toch eigenlijk ook niet de bedoeling zijn.

soenne

Legacy Member
IK blijf doorspelen tot 50 en dan zie ik hoe de pvp me bevalt.

Atm sta ik er vrij sceptisch tov de PVP, zoals iemand hiervoor al zij, pvp is all about zergen. En de crashes tijdens de fortressen steken me ook zwaar tegen

Sir.Killalot

Legacy Member
Ik betwijfel het. Het is zeker geen slecht spel, maar het gaat veel te traag voor mij :) Zoveel tijd wil en kan ik er niet insteken. Jammer, want het algehele concept van het spel zit zeker goed.

darkarchangel

Legacy Member
Sir.Killalot zei:
Ik betwijfel het. Het is zeker geen slecht spel, maar het gaat veel te traag voor mij :) Zoveel tijd wil en kan ik er niet insteken. Jammer, want het algehele concept van het spel zit zeker goed.

aan een mmorpg moet je zowiezo altijd veel tijd besteden mss wel teveel dat goed is. Ik heb al erger tijd opslorpende mmorpg gespeeld zoals FFXI . Het is een keuze dat je maakt natuurlijk .

Sir.Killalot

Legacy Member
In een mmorpg kan je veel tijd steken. Moeten gaat maar op voor een aantal mmo's.
Ik heb vaak maar een uurtje tijd om te spelen. In sommige MMO's kan je op een uurtje iets doen en het gevoel hebben iets gedaan te hebben, maar in Aion mis ik dat.
Wat niet wil zeggen dat Aion geen goed spel is.
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan