Archief - [DISCUSSION]: Nieuwe Trainingen

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Nookiedog

Legacy Member
18-01-2005 Verbeterde training voor schieten
In tegenstelling tot de twee nieuwe trainingtypes hebben we ook een minder gebruikte training schieten 25% effectiever gemaakt dan voorheen.

18-01-2005 Twee nieuwe training types
We voegen twee nieuwe trainingstypes toe:

* Doorsteek passen die zowel verdedigers als middenvelders passing training geven. Het is gelijkaardig met "korte passen", maar deze heeft dus effect op verdedigers en middenvelders in plaats van aanvallers en middenvelders, en is 10 tot 15% minder effectief (per positie).

* Verdedigende posities. Dit is een ander trainingstype die effect heeft op verdedigers en middenvelders, maar deze traint hen in verdedigen. Eigenlijk trainen je spelers hoe zich te positioneren terwijl ze verdedigen. Omdat je ongeveer twee keer zoveel spelers in de verdediging hebt met dit type in vergelijking met een normale verdediging training is deze methode maar half zo effectief.

Het doel van deze twee nieuwe trainingen is het gebruik van de tweede eigenschap of bijstat uit te breiden.

Nookiedog

Legacy Member
imo sux :p Daytrade is eruit haalt, dit opent perspectieven voor skilltraders om 16 man over den drempel te krijge bij verdedigers traine. Het eerste doorsteek passe lijkt me toch lekker voor CA ploege :)

Ether

Legacy Member
Die verdedigende posities, da is dan gewoon dat je middenvelders ook op verdedigen trainen? of niet?

Kan wel perspectieven openen als je in een 5-5-0 speelt :p
Maar denk nie dak ga overschakelen, ben het zelfs vrij zeker ;)

Doorsteek pas kan mss wel iets worden voor de counter trainers mor ja

perre

Legacy Member
hmmm, operatie 'maak defender-training populair' fase 2 :ironic:

nja, ik weet toch ni of het succesvol gaat zijn. laatste is idd enkel nuttig vo skilltraders (tenzij er mensen een klein seizoen willen wachten eer hun spelers stijgen).

Doorsteek passen is idd handig vo counter. En ook goed voor heel veel spelers te trainen op passen alsjet mij vraagt. op woensdag zetje gewoon 5 spitsen in de verdediging -> twee extra spitse die kunnen trainen in vgl met gewoon passing trainen -> die 10 à 15 % minder haalt ge der zo wel uit.

En bij schieten hadden ze beter ook eenb beetje passing training bij gedaan denk ik, nu lijkt me da nog altijd helemaal niet interessant.

perre

Legacy Member
Shooting:
Improves: -(Scoring) Affects: (Outfielders) ((Others))
................-(Set Pieces).........((All))

SIO

Legacy Member
tis mss goed voor defencetrainers in tussenseizoen, middenvelders + defenders ook wa trainen (je traint er dan tenslotte 8 ipv 5)

systech

Legacy Member
Mja... theorethisch kun je nu dan wel 9+9 = 18 spelers trainen op verdedigen per week... 18 verdedigers per week trainen... klinkt wel leuk :unsure: ...

Natuurlijk wel niet haalbaar maar toch :ironic:

SIO

Legacy Member
ni goed he: ge traint er 18 maar aan de helft, dus op 2seizoenen train je 18spelers 2lvls

pak je defending dan train je er 10maar vollenbak, doe je na 1jaar 10 andere kom je op 2seizoenen dus 2spelers meer uit die je traint

pure wiskunde..the new ones suck :)

perre

Legacy Member
puur wiskundig sucken ze ni allemaal hé.

da doorsteek passen ding: 8 spelers trainen per match. Alsge int tussenseizoen maar één match hebt en die training kun inplannen in uw globaal trainings plan, dan kan dat wel hanidg zijn denk ik.

Wizzard

Legacy Member
Ik ben aan't overwegen om de twee weken dat ik maar 1 match per week heb, dat doorsteekpassen te trainen... Het enige is: passen trainen duurt op zich al 5 weken, nu dus 6 met die 10-15% verlies... Is het dan nog de moeite dat ik die twee weken passen train, of zou ik beter gewoon mijn verdedigers voorttrainen in het tussenseizoen?

Heero_Yuy

Legacy Member
als je het enkel voor je verdedigers wil doen kan je ook je verdedigers als middenvelders en aanvallers opstellen met 2-5-3 en zo op passen trainen miss wa efficienter.

Heero_Yuy

Legacy Member
tja mor je hebt maar max 10 verdedigers toch dus dan kun je er 2 niet trainen. had het dan ook enkel over het feit dat ie enkel zn verdedigers zou willen trainen op passen om beter te kunnen counteren hé.
is ook maar 1 speler minder dan met andere opstelling hé of mag een 5-5-0 wel?? ben ik nu ni zeker (om training te krijgen natuurlijk)

crackdasher

Legacy Member
kvind ter maar eiglijk nix aan, de gewone waar goed en daar moet et ook bij blijven, ze moete de succesformule niet verder uitmelken op dat gebied imo hé, mij niet afblaffe hier voor [taking a defense position]

Mocke-Lock

Legacy Member
5-5-0 mag, als ge met 3 centrale verdedigers en 3 centrale middenvelders speelt

voor het tussenseizoen is dat volgens mij een ideale oplossing
ge kunt maar 8 spelers trainen op passen met 2-5-3 -> 20% verlies tov 5-5-0

zelfs met die 10-15% verlies maakt ge nog 5 tot 10% winst als ge die training kiest
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan