Archief - Bioshock Full game Thread

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

mythe

Legacy Member
IGN.com zei:
Closing Comments
There is art here, despite what many would say isn't possible with games, from Roger Ebert to game designers like Hideo Kojima. But it's in BioShock--it's in the gorgeously realized, watery halls of Rapture. It's in a Little Sister's expression of thanks when you choose to save her, or the utter silence if you harvest instead. It's in the way the characters develop, in the testimonials of the recording boxes you pick up along the way. It's in the way the narrative is structured, and the way it blends so seamlessly with the action. Irrational had a clear vision with this game, something pulled off with remarkable precision in every department. They didn't just deliver something that's fun to play, a criterion so often cited as the benchmark of what makes a game worthwhile. BioShock stands as a monolithic example of the convergence of entertaining gameplay and an irresistibly sinister, engrossing storyline that encompasses a host of multifaceted characters. This is an essential gaming experience.

OVERALL: 9.7/10
Dus post je eerste ondervindingen maar al.

m4nTiS

Legacy Member
gij zijt er ook goe optijd bij :p


Ik kijk nog steeds hard uit naar het spel...staat gepre-load klaar op Steam...ma kheb geduld. Nog genoeg ander zaken om me bezig te houden.
Ben vooral benieuwd of ze bepaalde zaken die me wat tegenstaken in de demo verandert/verbetert hebben in de full.


Wat me echter wel al vrij hard tegensteekt is dat beveiligingsgedoe waarvan in de andere BS topics al over gesproken is.
Blijkbaar heeft niet alleen de gewone retail versie last van dit probleem..ook de Steam versie heeft die beveiliging.
Beetje idioot imo. Ik (en ik neem aan vele anderen) kopen speciaal via Steam...ook al kost dat meestal iets meer...omdat je dan geen gedoe hebt met CD/DVD's (ik speel ze anders toch maar kwijt of ze gaan stuk of...) en omdat je dankzij je unieke account op eender welke pc je spel kon spelen. Bovendien is de beveiliging van Steam al ruim voldoende om piraterij tegen te gaan (zie maar naar HL2 dat pas 4 dagen na release gekraakt kon worden...kunne vele games een puntje aan zuigen).
Dusja, waarom ze bij dit spel die idiote beveiliging steken ontgaat me volkomen.
Akkoord, je zou "als alles goed gaat" gewoon ff moeten uninstallen op de eerste pc om een andere pc het spel te kunnen installen...maja..."als alles goed gaat". Ik ben nu toch al heel wat jaartjes bezig op de pc..ni da ik er alles van ken...ma genoeg om te weten dat "als alles goed gaat" soms verre van evident is. HD crash en t spel zit al op de wagen.
Zoals in de andere thread: ik koop een spel dat ik na een install direct wil spelen ipv eerst te liggen foefelen met uninstalls of in het slechtste geval een telefoontje richting 2K HQ om een nieuwe activatie aan te vragen. Zeker niet als de mensen die t wel illegaal hebben, dit probleem niet hebben.

En misschien nog het gene dat me het meeste tegen de borst stoot is t feit dat men de mensen nergens iets gezegd heeft. Moest dit wel het geval zijn dan ben ik er zeker van dat er veel meer mensen het spel links hadden laten liggen om t pas te kopen als er een fix voor was of gewoonweg helemaal niet.

Mijn game staat nu gepre-load en ik zal het nog altijd met veel plezier spelen...toch heb ik een dubbel gevoel bij dit spel en zal ik zeker bij een volgende release van 2K ff wachten alvorens een spel te kopen.

Blijkbaar ben ik niet de enige bij wie t wat op de lever ligt...
http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=589874
om maar een voorbeeld te geven.

mythe

Legacy Member
Ik versta wel dat het op de lever ligt. Maar het is gewoon beveiliging van Take Two om kopies tegen te gaan van de DVD versie.

En meestal gaat een unistall vrij deftig. Wat ik wel dom vind, dat je het maar op 2 PC's kan installeren. Dus als je het op je laptop hebt staan en op je gewone PC. En het is wilt tonen bij een vriend thuis gaat het al nietmeer.
Maarja, zoals gezegd zijnde, als je unistalt heb je weer key vrij.

Ga het nog altijd kopen want sta ferm achter het spel, de makers hebben de moeite gedaan, de uitgever niet!

Btw, er goed op tijd bij, t'is nog geen enkele Full-game thread :p.

bucky

Legacy Member
Het is heel goed! Maar ik vind het grote minpunt de onzichtbare muren her en der! Spijtig dat je dus niet overal heen kan!

m4nTiS

Legacy Member
mythe zei:
Maar het is gewoon beveiliging van Take Two om kopies tegen te gaan van de DVD versie.


idd, de dvd versie...iets wat bij de Steam versie dus totaal overbodig was...



En meestal gaat een unistall vrij deftig

tja, ge zegt t zelf... meestal, das ni altijd
bovendien zijn er genoeg situaties die een gewone unistall onmogelijk maken


Ga het nog altijd kopen want sta ferm achter het spel, de makers hebben de moeite gedaan, de uitgever niet!

Absoluut! Alleen, moest ik het eerder geweten hebben dan had ik toch wel gewacht met de aankoop tot er een fix ofzo was.

m4nTiS

Legacy Member
bucky zei:
Het is heel goed! Maar ik vind het grote minpunt de onzichtbare muren her en der! Spijtig dat je dus niet overal heen kan!


Hoe zit t in de full qua scipted events? Zoals in de demo waarbij alle personages krak hetzelfde zeiden als bij je eerste speelbeurt?

mythe

Legacy Member
PR4YING M4NTIS zei:
Absoluut! Alleen, moest ik het eerder geweten hebben dan had ik toch wel gewacht met de aankoop tot er een fix ofzo was.
Daar heb je wel een feit. Want ben nu zelf aan't twijfelen of ik niet ga wachten tot er een fix is. Maar dan denk ik ook weer aan't feit dat er wss nooit een fix gaat komen op die beveiliging (zoals al bij veel StarForce beveiligde games is gebleken).

bucky zei:
Het is heel goed! Maar ik vind het grote minpunt de onzichtbare muren her en der! Spijtig dat je dus niet overal heen kan!
Wat bedoel je met onzichtbare muren? Gewoon foute textures of gewoon voor een richting aan te wijzen? Zoals ze in het begin van het spel doen met vuur dat verspreid wordt?

PR4YING M4NTIS zei:
Hoe zit t in de full qua scipted events? Zoals in de demo waarbij alle personages krak hetzelfde zeiden als bij je eerste speelbeurt?
Denk wel dat er vrij veel scripted is gebeurd. En maar weinig random gezet is in dee's spel.
Bewijs is ook als je door het gangetje loopt waar water in loopt (demo) en als je iets verder gaat zie je precies of de deur er gaat uit barsten, maar het is iedere keer op een bepaalde plek dat dit gebeurd.

Oldskooler

Legacy Member
Mss ga ik het ook wel halen, maar wat me gewoon stoort, zijn al die speciale krachten, ik wil kogels, geen 'forces'.

Crysis moet het ook hebben van speciale krachten en niet alleen van de kogels=BAH

mythe

Legacy Member
Oldskooler zei:
Mss ga ik het ook wel halen, maar wat me gewoon stoort, zijn al die speciale krachten, ik wil kogels, geen 'forces'.

Crysis moet het ook hebben van speciale krachten en niet alleen van de kogels=BAH
Speel demo eens. Vond het juist ZALIG om met die speciale krachten te spelen. En het is gewoon die plasmids, waar je handig gebruik van kan maken en speciale combo's. Bv, electrishe shock waardoor je hem later neer kegelt met je moersleutel of telekinese dat je gebruikt of hun granaten terug te werpen, ...

Zoveel toffe dingen die je er mee kan.
Je kan game ook uit spelen puur door middel van te schieten, maar dan gaat er groot deel van de fun weg, zoals in veel reviews vermeld.

Enkel snap ik niet waar iedereen die ammo en eve in de reviews haalt, want ik vind dit bijlange niet met overvloed. En hoe heal je je eigenlijk? snap ik nog altijd niet goed :p.

m4nTiS

Legacy Member
hmm, net ff steam geopend en zag dat de teller naar de launch van Bioshock weg was en dat bij "my games" het spel verder gepreload kon worden. Hoewel er ergens anders nog steeds 24 augustus als release datum staat ben k toch eens benieuwd



edit: k, nevermind...loos alarm :p

Darius Craven

Legacy Member
Wat me in de Demo stoorde stoort me ongeveer nog steeds in de full. De onzichtbare muren, of complete onmogelijkheid om ergens op/over te springen. Dit is echt niet meer van deze tijd toch. Op sommige plaatsen snap ik het enigzins gezien je anders te snel op een ander niveau zit, maar op andere plaatsen ben ik gewoon verstomd dat ik ergens niet over raak... Ach ja... De onzichtbare muur...

Dan zijn er de Physics, deze laten toch wel wat te wensen over, doet me denken aan oblivion met de overdreven ver vliegende lijken, de vreemde twitches en dergelijke. Maar dat ligt aan de engine en niet aan de makers heb ik me laten vertellen.

Verder vind ik het spel tot nu toe niet "super makkelijk" maar ook niet "moeilijk". Misschien dat ik de 2e keer gewoon op Hard ga spelen, want Normal is toch net niet dat... Maar ja, ik zit nu zo'n 3u in de game dus het kan nog veranderen... Turrets en camera's zijn geen uitdaging gezien je ze makkelijk kan hacken.

Voor de rest: Als je bij deze game een shooter vind KAN je teleurgesteld worden. Het is zoals ik in een andere thread zei is het niet echt leuk guns blazing door het spel te vliegen. De fun begint pas bij de Plasmids en vallen zetten, inventieve manieren vinden om je vijanden te stoppen, ...

En het gevoel blijft dat het water niet "leeft" maar enkel decoratief is... Maar ja, snap wel dat dat in de huidige generatie games NOG nergens is dus ok...
Ow, en ik wou dat je je voeten kon zien als je naar beneden kijkt haha...

De game is wel één van de betere die ik in lange tijden heb gespeeld. Echt mooi afgewerkt. De omgevingen zijn prachtig, scary, sfeervol en leuk. Ik speel totaal niet graag multiplayer games omdat ik meestal maar efkes op mn gemak speel, en korte speelsessies, het "gezinnetje" en huishouden gaat voor :) Dus een goede Singleplayer is een godsgeschenk, zeker op shooter vlak ( Condemned vond ik ook zalig, alsook STALKER en F.E.A.R. )

Het concept, het verhaal, de hele gedachte achter een stad als Rapture. De Big Daddy gevechten. Alles... Zoals ik in een eerdere thread zei is het wel een beetje hoe moeilijk je het jezelf maakt :)
Gaande van Vita Chambers tot het misbruik maken van Shock&Kill. Het is een prachtgame die een plaatsje op de klassiekerslijst verdient...

Tja, het is makkelijker om in te gaan op die enkele negatieve punten, want de positieve punten zijn gewoon veel talrijker :)
En de Big Daddy figurine is echt wel een toffe extra die mooi staat op mn bureau. Mn vriendin vind hem wel wat scary :)

dA_WiZ

Legacy Member
vergeet mijn laaste post wicked wicked kehb juist naar gamemania gebeld en heb de collectors editie op mijn naam laten opzij zetten ohh yeaah .

m4nTiS

Legacy Member
Darius01 zei:
En het gevoel blijft dat het water niet "leeft" maar enkel decoratief is... Maar ja, snap wel dat dat in de huidige generatie games NOG nergens is dus ok...
Ow, en ik wou dat je je voeten kon zien als je naar beneden kijkt haha...


Bwa, zelfs in Zelda: TP op de Wii had het water en de stroming ervan invloed op je. Had dus toch wel gehoopt dat een spel dat het net van al dat water moet hebben...dat claustrofobisch gevoel...dit toch ook zou hebben.

Darius Craven

Legacy Member
PR4YING M4NTIS zei:
Bwa, zelfs in Zelda: TP op de Wii had het water en de stroming ervan invloed op je. Had dus toch wel gehoopt dat een spel dat het net van al dat water moet hebben...dat claustrofobisch gevoel...dit toch ook zou hebben.

Dan moet ik TP toch eens proberen, heb het hier wel liggen maar nog niet aan begonnen. Ja, ik twijfel ook niet dat het beter had gekund. Maar ik zou het water nog meer willen zien doen. Het is mooi maar statisch.
Dat het effectief beweegt, over de kant golft, ... noem maar op...

Maar wat tegenstroming zou idd wel gemogen hebben haha.

DeWouter

Legacy Member
ik ga hem denk ik ook nog halen, de demo was echt te mooi/leuk!! las je begint na dat vliegtuig ongeluk en je boven water komt, had ik eerst niet eens door dat het filmpje was afgelope en dat je gewoon kan gaan lopen :p ik vind het trouwens wel jammer dat je je voeten niet kunt zien, want hierdoor heb ik minder het gevoel dat ik met een mens speel, eerder met een vliegend ding ofzo... maar dat is ook eigenlijk het enige minpunt die ik in de demo zag, al vond ik sommige dingen wel heel erg scripted over komen (het gevecht tussen zo'n kereltje en big daddy di gewoon exact hetzelfd everliep enzo)
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan