Ik kwam er vanaf de eerste second dat de site online stond op #telenet.To voor uit dat het idd een gebruikte template is,denk je dat ik me daar voor schaam ofzo?
Het blijkt nogmaals dat personen die er prolly toch niets voor over hebben en het zelf niet kunnen trug de eerste steen werpen.En tbh no worries,i'm getting used to it

.
En dikke proficiat voor install,hij weet er iets van maar veel minder dan een paar andere mensen in de community maar hij is bereid om er een deel van z'n tijd voor op te offeren terwijl anderen hier absoluut niet toe bereid zijn.
Ik heb gezocht naar templates omdat ik toch niets van medewerking verwachte en omdat deze template,met wat nieuws en een overzicht linksvanboven en zoals ik eerder al poste we zoeken een coder (die we prolly nooit zullen vinden) om de site verder af te maken en een login code te schrijven enzo.
En ik ben heel fier dat ik deze template laten downloaden en online heb laten zetten hoor! Kbegin die kiddycomments echt wel beu te worden :doh:
Mijn probleem is dat iedereen hier altijd de eerste is om alles te bekritiseren maar er nooit iemand zelf de stap zal zetten om een deel van het werk (waartoe ik niet de nodige kennis heb) te verrichten.
But hey,wot's new
En ten laatste deze site is bedoelt voor de cup,niet voor één of andere webdesign schoonheidswedstrijd.De template is geschikt voor de cup en wordt dus gebruikt,het werk dat moest gedaan worden aan de site is
hierdoor al gehalveerd,wat naar mijn mening een goede zaak is.