Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
SusieQ zei:Ik ken het niet maar wat me al opvalt is dat je al enorm moet zoeken om op voorhand te kijken welk aanbod ze precies hebben aan films en series, en dat alleen al stoort me en beloofd niet veel "beters" dan wat er nu al op de markt is onder de noemer netflix of ons eigen telenet aanbod.
Jan-9102 zei:Iedereen die wat op Facebook zit heeft ongetwijfeld al de advertenties zien passeren.
Iemand die dit thuis heeft en hier positief over is.
Hoe ze het vertellen op hun site lijkt het bijna te mooi om waar te zijn.
En is deze service legaal of niet?
De DIT is TV BOX software kan makkelijk worden gekopieerd zonder dat dit kopiëren de staat van het product beïnvloedt. Om illegaal kopiëren te voorkomen verzegelen wij de verpakking van iedere DIT is TV BOX. Zodra u dus de verzegeling verbreekt verliest u uw retourrecht.
Stuurt u de DIT is TV BOX in de verzegelde verpakking via de juiste procedures binnen de termijn van 14 dagen na aanschaf naar ons terug dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag inclusief de verzendkosten.
Dit. Kodi met een custom skin en wat plugins.Crosseyed_Hobo zei:volgens mij is dat gewoon een kodi box met wat custom skins..
St0wned zei:van de site:
Dus als je wil retourneren mag je het product niet uit de doos halen? dus je kan het ook niet uitproberen... zeer vreemd op zijn zachts gezegd en volgens mij ook niet wettelijk toegelaten
cva zei:met een aankoop via internet heb je op elektro normaal toch 2 jaar garantie ?
is dit hetzelfde principe als die bhaluu waar een paar jaar terug veel reclame van was , heb ik ook al een hele tijd niks meer van gehoord
Nee, Bhaalu was echte zenders kijken. Bij ditistv kan je gewoon kiezen tussen films en series (video on demand, zelfs een beetje a la netflix)cva zei:met een aankoop via internet heb je op elektro normaal toch 2 jaar garantie ?
is dit hetzelfde principe als die bhaluu waar een paar jaar terug veel reclame van was , heb ik ook al een hele tijd niks meer van gehoord
St0wned zei:van de site:
Dus als je wil retourneren mag je het product niet uit de doos halen? dus je kan het ook niet uitproberen... zeer vreemd op zijn zachts gezegd en volgens mij ook niet wettelijk toegelaten
Hannibal1471 zei:Nee, Bhaalu was echte zenders kijken. Bij ditistv kan je gewoon kiezen tussen films en series (video on demand, zelfs een beetje a la netflix)
In Nederland was hier heel veel commotie rond, gezien hun apparaatje eerst gewoon een raspberry pi was.
Volgens mij is dit echter gewoon illegaal, net zoals popcorntime. Veel van de plugins die ze gebruiken halen hun bestanden via torrents binnen.
De image van ditistv kan je trouwens afhalen en zelf flashen.
.Apple zei:Ik heb me laten vangen, zucht. 1 keer maar geen 2 keer ze.
Ik zit kik iere nu mee dien bhaalu decoder. Vond dat echt top. Bhaalu is moeten stoppen door de grootmachten en de politica Lieten die allemaal hun macht misbruiken. Bhaalu was hetzelfde als een videorcorder vroeger alleen in de cloud, in een moderner jasje. Bhaalu was geen live tv kijken.
cva zei:en waarom is dat dan stopgezet ? en heb je dan uw bhaalu apparaat (is dat ne stick of zo ?) moeten teruggeven
.PHPFreak1977 zei:De meeste winkels en websites zoals Bol.com verkopen deze kastjes al lang niet meer vanwege het illegale geurtje...
.PHPFreak1977 zei:De meeste winkels en websites zoals Bol.com verkopen deze kastjes al lang niet meer vanwege het illegale geurtje...
Dan had men evengoed in de jaren 80-90 de videorecorder moeten verbieden. En je betaalde wel een abonnement want had je er geen kon je ook geen bhaalu krijgenPHPFreak1977 zei:Het kastje op zich is niet illegaal maar de voorgeinstalleerde addons en plug-ins wel. Je moet geen abonnementen betalen, dus er wordt helemaal niet betaald voor de content die je bekijkt.
Het is een kwestie van tijd dat deze bedrijfjes opgedoekt en vervolgd worden. In Nederland lopen al een paar rechtszaken tegen verkopers van deze mediaspelers,