Na 2 weken PMen, mailen, smsen en bellen ga ik er vanuit ( zoals gewoonlijk bij jou de laatste tijd blijkbaar ) dat je nog maar eens de regels van dit forum aan uw laars lapt, iemand als jij zou gebanned moeten worden, bij deze een terechte negatieve iTrader bovenop de vorige, zo haal je misschien de 50% nog wel, goed bezig.
Eerst mij een PM zenden en dan proberen nog €275 aan mijn broek te smeren terwijl hier een meeneem stond van €250 /stuk, daarnaast op 2dehands nog rustig verder reageren en proberen de boel te verhandelen zonder hier ook maar enige vermelding van te geven en met de bieders hun ***** te spelen.
Had je van het eerste moment eerlijk geweest en verteld dat je er ergens meer van kan maken ( gooi ze dan alvast niet op dit forum! ) dan had ik dat nog aangenomen, maar mij 2 weken negeren en met mijn voeten spelen, dan zit je bij de verkeerde.
Ik geef zelden een negatieve aan iemand, maar deze is DIK verdiend en bij deze ook een waarschuwing naar toekomstige kopers.
Volledig negeren deze kerel!