Archief - incident X

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Metteh

Legacy Member
Allee kheb weer is iets voorgehad en ik had graag jullie mening is gehoord over dit incident. Ik ga geen namen noemen om meer drama te voorkomen. en het gaan om iemand die een hoog itrader heeft dus zijn naam vermelden zou toch maar een hoop nutteloze verdediging brengen die nie relevant is met deze zaak.

merendeel van de Deal is in PM/msn gebeurt dus we kunnen geen itrader geven.

ik was dus de koper van een xbox360 game.
op maandag 22ste december gaat het geld effectief van mijn rekening af. dus begin van een werkweek. dus dacht yes ik kan nog gamen voordat het Nieuwjaar is.

een week passeert dus zonder dat hij mijn geld ontvangt zogezegd

rond 28-29 december. Ik vraag ik af mijn geld nog niet ontvangen had. hij zei van niet, dus ik wacht. Ik heb aan de persoon wel laten weten dat ik het nogal raar vond en nogal ongeduldig werd, omdat mijn geld precies spoorloos verdwenen was.

2januari vraagt de verkoper mijn adres, dat ik ofc al doorgegeven had. maarja hij ontkent of course.

nog nen hele tijd passeert met niks in mijn brievenbus. Ik moet altijd initiatief nemen voor te vragen hoe het zit. Hij antwoord altijd dat hij het spel heeft verzonden. dat er wel vertraging zal zijn bij de post ofzo.

deze zondag zeg ik tegen de persoon op MSN als maandag het game niet in de post zit dan gaan we toch iets anders moete gaan regelen want het spel is verloren gegaan. ofzo. Hij geeft mij gelijk.

deze maandag nog altijd niks in de post
Ik contacteer de verkoper.
hij zegt letterlijk "stel maar iets voor". mja ik vond het sowieso al een hele rare situatie allemaal dus ik zeg gewoon ik wil een full refund, ofc weet ik dat hij nie akkoord wilt gaan.

dinsdag nog altijd niks in de post. hij probeert de 'compromis' uit te stellen. (omdat hij natuurlijk maandag pas spel verzonden heeft, deze keer echte vertraging.)

maar nu het toppunt vandaag (woensdag) zit dat spel in de post. afgestempeld op het postkantoor waar de verkoper woont op de dag van maandag.
ben is naar mn buurman gegaan die bij de post werkt "da word afgestempeld als da bij hun in het postkantoor naar buiten gaat"
maar ge gaat mij nie zeggen dat mijn spel anderhalf week op de post van daar heeft gelegen terwijl ik nog andere deals gemaakt heb van mensen uit die buurt die wel allemaal stipt op tijd waren.

dus ik heb zo'n een heel groot vermoeden dat als ik deze maandag had gezegd. allee kom we zullen het 50/50 doen. dat hij dat spel gewoon niet had opgestuurd en hij gewoon de helft van mijn geld in zijn zakken had gestoken.

iemand dit al meegemaakt? lijkt me toch een mooie vorm van oplichting ofzo ?

Jayvie

Legacy Member
Alles is in orde, hoera.

Niemand opgelicht of int zak gezet toch?

Metteh

Legacy Member
Jayvie zei:
Alles is in orde, hoera.

Niemand opgelicht of int zak gezet toch?

nee omdat um gefaald heeft omdat ik een full refund vroeg als ik het anders had aangepakt was het een ander verhaal geweest is mijn vermoeden. ik wil gewoon andere mensen hun mening is weten over dit. of als ik paranoia aant worden ben.

Dennoman

Legacy Member
Dit is een klassiekertje natuurlijk é. Den Jayvie had dat als ik me niet vergis ook meegemaakt, twee dagen later opgestuurd dan absolute deadline voordat hij naar de flikken zou gaan, terwijl verkoper al wel zei het opgestuurd te hebben. Hij heeft u idd proberen af te rippen. Indien ik zoiets vermoed confronteer ik mensen daar eerlijk mee: "zijt ge aan 't liegen of ni?", meestal krijg ik wel eerlijk antwoord. Zo is een deal van mij ooit afgelopen, maar de communicatie was telkens vriendelijk, dus ik heb die gast ook een plus gegeven. Oké, het duurde degoutant lang, maar he delivered the goods.

En @ jayvie: waar blijft die sms log teef? :p

Maar bon, goe afgelopen é, simple comme ça.

Metteh

Legacy Member
Mja ik heb er toch een wrang gevoel bij. Ik ben wellicht niet de eerste waar hij dit mee probeert en dat het hem misschien ook nog lukt.

RSSD

Legacy Member
Bij u reageert em tenminsten nog.
Belleropheron krijg ek niks van reactie meer van...

NoizeSuppressor

Legacy Member
Als ge A zegt moet ge B zeggen ook, maw wie het was anders heeft het niet veel zin. En das niet om te stoken maar om anderen te waarschuwen.

letokoloshe

Legacy Member
Gewoon efkes op een punt spreken dat ik hier zie (ik ken dus verkoper en koper niet dus tis dan ook geen specifieke commentaar)

Ik werk nagenoeg uitsluitend online voor mijn transacties en het is echt uitzonderlijk dat ik nog naar een postkantoor ga ..

Ik heb nu al een keer of twee meegemaakt dat ik mensen contacteer, die iet gekocht hadden voor alles samen een paar euros .. en waarvan ik het geld niet gekregen had.
Die mensen contacteren mij dan terug met een rekeninguittreksel van een paar weken oud waarop duidelijk staat dat het wel degelijk is betaald.

Op mijn online bank kan ik langs geen kanten echter die betaling terug vinden ...

Tis enkel wanneer ik dan effectief mijn uittreksels eens ga uitprinten in het filiaal dat ik het bedrag er effectief bij zie staan.

IK heb daarvoor hun technische dienst al eens aangesproken, maar die blijven mij nog steeds een antwoord schuldig.

Dus een vertraging in betaling is inderdaad iets dat mogelijk is ...

Duc1n0

Legacy Member
NoizeSuppressor zei:
Als ge A zegt moet ge B zeggen ook, maw wie het was anders heeft het niet veel zin. En das niet om te stoken maar om anderen te waarschuwen.
Het gaat over mij. En ik zie niet hoe dit anderen kan waarschuwen over mij.
En ik sta er ff van verstelt dat ik hier mijne naam ni int groot zie. :)

Dan maar even mijn verhaal uit de doeken doen.
Ik zal al eens beginnen met het ontvangen van de betaling. Het kan heel goed zijn dat het geld den 22ste van UW rekening is gegaan, het geld is pas den 30ste op de MIJNE geariveert. Ik ben even in mijn historiek gaan kijken en hier is de printscreen : /* Links verwijderd wegens privé */
Dan heb je een pm gestuurd dat je ongeduldig begon te worden en dat je het nogal raar vond. Ik kreeg het toen op mijn heupen omdat ik u geld echt pas nen dag of 2 max. in mijn handen had en ben toen even onbeleefd tegen u beginnen doen.
Dan tweede puntje, ge zijd echt u gegevens vergeten te geven op msn. Akkoord ge zei dat ik het op mijn homebank kom nazien maar daar had ik toen niet aan gedacht. Ik heb het spel dinsdag 6 januari verzonden. Daar stopt voor mij het verhaal. Kan heel goed zijn dat die game pas de 12de is afgestempeld, daar heb ik niets mee te maken.
Derde puntje is , akkoord dat ik hier op dit forum de naam van arogante bieder krijg , maar dat men mij gaat beschuldigen van oplichterij pik ik niet.
Ik heb het u meerdere malen gezegd , ik licht niet op voor 40 euro. Punt daar stopt het verhaal. "Ja dat kunde nu zeggen blablabla". Idd dat zeg ik nu omdat het zo is.
Ik heb hier absoluut niets te verbergen.

linux

Legacy Member
jaja dat kunde nu zeggen ;)
als er geen itraderkers kunnen komen ist precies allemaal ni zo belangrijk he... dep

Duc1n0

Legacy Member
linux zei:
jaja dat kunde nu zeggen ;)
als er geen itraderkers kunnen komen ist precies allemaal ni zo belangrijk he... dep
Heeft nogal veel me itraderkes te maken deez. "dep" , nice 2/20. :niceone:

NoizeSuppressor

Legacy Member
Duc1n0 zei:
Derde puntje is , akkoord dat ik hier op dit forum de naam van arogante bieder krijg

Met de discussie moei ik mij niet maar hier heb je alvast 100% gelijk. Ik heb je al bij verschillende mensen met gezever zien afkomen om de prijs te droppen en andere bieders af te schrikken. Dacht al dat het aan mij lag dat je op mijn ignore list stond maar blijkbaar klopt het ;)

linux

Legacy Member
Snel bedacht ;)

en ik denk dat ik beter kan spellen dan u, debiel...

Het heeft er alles mee heeft te maken dat het u allemaal geen zak kan schelen als ge weet dat ze u niet kunnen pakken met een slechte itrader

Duc1n0

Legacy Member
linux zei:

Again 2/20. :niceone:

Edit : Spelt gij maar beter dan mij. ;)


NoizeSuppressor zei:
Met de discussie moei ik mij niet maar hier heb je alvast 100% gelijk. Ik heb je al bij verschillende mensen met gezever zien afkomen om de prijs te droppen en andere bieders af te schrikken. Dacht al dat het aan mij lag dat je op mijn ignore list stond maar blijkbaar klopt het ;)

Ik gebruik nooit zever om te prijs te droppen. ;)
Nog altijd in u gat gebeten omdat ik gewoon vroeg of ge een kasticketje had van u schoenen?

SpiderRS

Legacy Member
Vreemd heb dit ook voorgehad met u al maar ale...gedane dingen komen niet weer of hoe noemt men dat.Ik ben toen wel op de 50/50 ingegaan wat me wel ok leek.

linux

Legacy Member
moet ik dan echt naar de politie gaan toen ge uw *kuch* vader mij hebt laten bedreigen met een mes? "iik snij u opeuh" "iiik keen skriek"

NoizeSuppressor

Legacy Member
Duc1n0 zei:
Again 2/20. :niceone:

Edit : Spelt gij maar beter dan mij. ;)




Ik gebruik nooit zever om te prijs te droppen. ;)
Nog altijd in u gat gebeten omdat ik gewoon vroeg of ge een kasticketje had van u schoenen?


Die schoenen zijn al lang de deur uit, maar zeggen dat ze ergens 50 euro staan dat is LIEGEN vriend. Maar 't is niet alleen bij mij dat je het doet hoor dus ga je gang. Steek die tijd in het beantwoorden van deals buiten het forum ;)

Trouwens er zijn nog mensen die 50/50 zijn aangegaan met u buiten het forum. Verliest de post zoveel pakjes bij jullie???

linux

Legacy Member
NoizeSuppressor zei:
Die schoenen zijn al lang de deur uit, maar zeggen dat ze ergens 50 euro staan dat is LIEGEN vriend. Maar 't is niet alleen bij mij dat je het doet hoor dus ga je gang. Steek die tijd in het beantwoorden van deals buiten het forum ;)

Trouwens er zijn nog mensen die 50/50 zijn aangegaan met u buiten het forum. Verliest de post zoveel pakjes bij jullie???

Hier alleszins niet, en ik denk dat dat nog altijd dezelfde post is.

Duc1n0

Legacy Member
SpiderRS zei:
Vreemd heb dit ook voorgehad met u al maar ale...gedane dingen komen niet weer of hoe noemt men dat.Ik ben toen wel op de 50/50 ingegaan wat me wel ok leek.

Idd zie niet in wat er niet ok aan is.

NoizeSuppressor zei:
Trouwens er zijn nog mensen die 50/50 zijn aangegaan met u buiten het forum. Verliest de post zoveel pakjes bij jullie???

Op mijn heel 9lives,ebay en kapaza gebeuren heb ik 6 pakjes in totaal verloren die van bij mij komen.
Ik zal u direct de lijst van 9lives gebruikers geven :
Ralleke
Prime-Omega
Spiders
2 ebay gebruikers
En dat was er nog een geval met een trade.
linux zei:
moet ik dan echt naar de politie gaan toen ge uw *kuch* vader mij hebt laten bedreigen met een mes? "iik snij u opeuh" "iiik keen skriek"

Geestige jongen gij. :)
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan