Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
De mijne is uitgevallen tijdens het scannen en nu kan ik slechts een paar zenders bekijken, de rest geven gewoon zwart beeldGeert2004 zei:Wij hebben er ook problemen mee! hij wil niet activeren...dat rood schermpje blijft e ropstaan
heb jij hetzelfde voor?!


Was ik ook van plan men beste, ik wou gewoon is checken of mss andere mensen dit ook voorhadden en mss een oplossing weten . Merci om deze thread niet te lockencomputer xp zei:Sorry mensen, Maar daarvoor moet je echt naar de telenet helpdesk bellen. Dit kan nu niet meer natuurlijk en daarom laat ik hem open.
Normaal gezien gaan zulke zaken toe. Bel morgen a.u.b. asap naar de helpdesk.




=CID=Drone zei:*kuch* brol *kuch*
maja, das mijn mening erover
kzou anders zeggen computer xp, laat deze draad open ook al geraakt zino zijn probleem morgen opgelost of ge kunt u in de loop van de volgende weken aan ne hoop threads verwachten van mensen die ook probleme hemme
de algemene digibox problemen draad maw![]()
, ik dacht mij een digibox aan te schaffen maar ik ga nog enkele maandjes wachten want ze hebben blijkbaar weer te vroeg gejuicht bij telenet. Bij 3 van mijn vrienden waren er al van dag 1 problemen mee en die zijn nog steeds niet opgelost.
)
=CID=Drone zei:dat die 8 zenders van de kabel moete verdwijnen om plaats te maken is dikke zever, dat ge op zen minst ne tuner moet aanschaffen ( hunne waarborg is gene waarborg, achter 3 jaar wordt de tuner van u, dus dag dag waarborg ) is geldklopperij ( ma wa spreken over telenet dan weer he)
Xtermie zei:Dat die acht zenders moeten verdwijnen is vrij normaal ze, er was dus echt wel te weinig plaats op de kabel om fatsoenlijk alle mogelijkheden van digitale tv aan te bieden. ( als je kijkt hoeveel posten er zijn bijgekomen zou dat niet al te verwonderlijk moeten zijn )
Dat er problemen zijn met de activatie had je toch kunnen verwachten, iedereen wilt die digitale televisie hebben op de moment , ik werk zelf in ne computerwinkel in Mol, en we hebben daar op 1.5 dag 20 digiboxen verkocht. Das 1 winkel, in 1 stad.
De servers waren overbelast bij Telenet door het onverwachte succes.
Bij ons zijn ze het maandag ook komen installeren, en dinsdag morgend hadden we ook nog geen digitale televisie.
Heb toen naar een rechtstreeks contactpersoon van ons bij Telenet gebeld en die zei om die smartcard er eens uit te halen en terug in te steken. En voila, alle posten marcheerden onmiddelijk.
En iedereen zit nu te kakken en te zagen op telenet eh, pakt dan gvd Belgacom IdTV eh, niemand verplicht u om Telenet te pakken eh, ge ze vrij om te doen en te laten wa ge wilt. Bende zagers..
Xtermie zei:En iedereen zit nu te kakken en te zagen op telenet eh, pakt dan gvd Belgacom IdTV eh, niemand verplicht u om Telenet te pakken eh, ge ze vrij om te doen en te laten wa ge wilt. Bende zagers..