Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Sephiroth zei:waar kan ik een custom tshirt laten maken, met een logo dat ik zelf maak (kleurenlogo)?
liefst de minst kostelijke oplossing (maar zeg ook de andere)
jama ge kan toch wel een logo zelf maken (in jpg of gif of bmp whatever), da op diskette geven ofzo en zij printen dat?murdoc zei:kijken in den gouden gids
keb da ook gedaan ak da nodig ad en redelijk snel gevonden (kweet wel nie meer oe dak da just gevonden eb ...
mor kpeiz voor 1e tshirt da da kostelijk is want het meeste geld vragen ze voor het maken van da 'motiefke'
da was 25 euro ofzo denkek
da is dan 25€ per verschillende kleur da op uw logo zit ofzo?QplQyer zei:Te zien, je kan zo papier kopen waarmee je op een tshirt kan strijken, de kwaliteit is niet zo super, maar het is wel goedkoop.
Of je stapt een t-shirtdrukkerij binnen, maar dan kost het je 25 euro / kleur die in je tekening zit (das een éénmalige kost om de zeef te maken) en dan nog de drukkosten.
Allé die zaken kunnen ook wel transferdruk doen, maar dan ben je misschien beter van dat zelf te gaan kopen.
Zoeken op "zeefdruk" in de gouden gids.

Wel, vanaf meer dan vier-vijf kleuren gebruiken ze een andere techniek, maar dat is dan met een machine die ze niet voor minder dan 100 stuks instellen, dus dat is weer een pak duurder.Sephiroth zei:da is dan 25€ per verschillende kleur da op uw logo zit ofzo?
ja amai alzek dan een logo heb met 19 verschillende kleuren heb is da ook kostelijk
ja ma weet ge soms een bedrijf dat dit doet in de regio oostende?
heb gezocht op gouden gids maar 1 bedrijf in west vlaanderen op zeefdruk![]()
hmm hoe werkt dat dan?QplQyer zei:Wel, vanaf meer dan vier-vijf kleuren gebruiken ze een andere techniek, maar dat is dan met een machine die ze niet voor minder dan 100 stuks instellen, dus dat is weer een pak duurder.
Ik ken enkel maar een paar in Gent jammer genoeg.
Misschien ben je beter af met zo'n folie dat je op tshirts kan strijken? (bestaat zelfs voor zwarte tshirts, wist ik jammer genoeg te laat).

Sephiroth zei:da is dan 25€ per verschillende kleur da op uw logo zit ofzo?
ja amai alzek dan een logo heb met 19 verschillende kleuren heb is da ook kostelijk
ja ma weet ge soms een bedrijf dat dit doet in de regio oostende?
heb gezocht op gouden gids maar 1 bedrijf in west vlaanderen op zeefdruk![]()

Jep ge drukt uw tekening af op dat printpapier (GESPIEGELD!!Sephiroth zei:hmm hoe werkt dat dan?
ge print een blad af en strijkt dan met die folie ofzo daarover?
uitleg plz![]()
)
jama en als ge da dan moe wassen oe zit da dan?QplQyer zei:Jep ge drukt uw tekening af op dat printpapier (GESPIEGELD!!)
En dan legt ge dat blad met de tekening op uw tshirt, en ge begint te strijken voor een vijf-tien minuutjes en dan trekt ge dat achterste stuk er voorzichtig af.
Zowat gelijk die watertattoos, maar dan blijft het wel wat beter zitten dan zo'n tattoo![]()