Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
pstubru zei:Degene die jij gekozen hebt heeft wel een 6,3 mm jack : op zich geen probleem maar je dient dan wel nog een verloopplug te gebruiken en mijn ervaring leert dat ieder koppelstuk er een te veel is.
Flitser zei:edit: Ik zou meer naar die 215 gaan, maar wat is niet luid? Mss wel een beetje iedereen zijn mening maarja![]()
Ik denk wel dat da voor de meeste mensen luid genoeg gaat zijn, vooral mooie bass-weergave. Maar als je bv een dj-set bezig bent en er staat een monitor aan de andere kant van u oren te blazen, da lijkt die koptelefoon niet zo luid 
bosiwollig zei:Ik heb een creative aurvana live, ook zeer tevreden van![]()
BramVroy zei:Idem. Doet op alle vlakken als super:
- gamen
- muziek (luisteren + recorden)
- op de trein (is closed, andere mensen hebben er geen last van)
- zit zeer goed
- was een 'verlengkabel' bij
- goede bas imo
en niet oncomfortabel.Een akg k518/81dj raad ik 100% af als je die meerdere uren op hebt. Tenzij je echt een smal hoofd hebt of bereid bent van hem zwaar uit te rekken is die allesbehalve comfortabel.Zibro zei:K 518 DJ - AKG
Ik gebruik deze aan de pc voor games, muziek film en ik ben er heel tevreden van.
Is te vinden vanaf zo'n €50.