Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
PineMangoes zei:Tgoh de r600 zal waarschijnlijk net iets sneller zijn, ja, maar de vraag bij ATi is altijd of ze a) leverbaar zijn op 't moment van uitbrengen, en b) hoe heet ze lopen. Kzou zoals cranox zegt als je nu een config samenstelt 't gewoon bij onboard graphics houden en nog maandje of twee wachten.
@Cranox:http://tweakers.net/nieuws/45202/
'()PineMangoes zei:Ik zou persoonlijk gewoon wachten op de iets goedkopere G8x/R6x0 modellen vooraleer een pc te kopen. Ze mogen dan al hun geld waard zijn, die 8800's, 450-600 euro voor een videokaart vind ik er zwaar over.


Davion zei:@boostah: Wat zit jij nu te zeveren?
- ATi heeft geen revolutionair ontwerp, dat ringbud geheugendesign hadden ze in de vorige generatie ook.
- G80 is ook totaal nieuw, kzou begot niet weten wat der uitgemolken is aan de G70.
- De G80 werkt ook zonder foutjes erin, en of de R600 dat wel doet moeten we nog steeds afwachten.
)Davion zei:@boostah: Wat zit jij nu te zeveren?
- De G80 werkt ook zonder foutjes erin, en of de R600 dat wel doet moeten we nog steeds afwachten.
. En de R600 zal ook wel perfect op dx9 werken, ze zouden zichzelf zwaar in de vingers snijden mocht 't niet zo zijn. ATi is wel gekend om hun paperlaunches, tis te hopen dat 't ditkeer niet zo zal zijn.bluetorch002 zei:ben het wachten beu, je kan blijven wachten en ik vertrouw eerder op nvidia dan ati door de beeldkwalitet verschil van vorige kaarten... daarbij ze zullen allebei ownen, tis gewoon de eerste die ik neem omdat ik nimmer wil wachten


