Geen idee waar ik het moet plaatsen dus dan maar hier.
Wij zijn bezig met de aanleg van de tuin en op aanraden van onze tuinman eens gekeken naar ons perceel op geopunt.be.
Nu blijkt dat de huidige tuinafsluiting niet op de perceellijn staat zoals op geopunt. Achteraan is er toch wel een verschil van een 3-tal meter. Vroeger was dit 1 perceel maar later opgesplitst in 2 percelen waarvan het andere perceel gebruikt werd door iemand met paardenstallen. Die heeft op dat perceel een stapmolen geplaatst en vervolgens vermoed ik hebben ze de scheidingslijn opgeschoven zodat er nog plaats is tussen hun stapmolen en de afsluiting.
Ondertussen zijn de buren verhuisd en staat het perceel leeg.
Wat is nu beste manier om dit op te lossen? Contact opnemen met eigenaars, kadaster contacteren?
Wij zijn bezig met de aanleg van de tuin en op aanraden van onze tuinman eens gekeken naar ons perceel op geopunt.be.
Nu blijkt dat de huidige tuinafsluiting niet op de perceellijn staat zoals op geopunt. Achteraan is er toch wel een verschil van een 3-tal meter. Vroeger was dit 1 perceel maar later opgesplitst in 2 percelen waarvan het andere perceel gebruikt werd door iemand met paardenstallen. Die heeft op dat perceel een stapmolen geplaatst en vervolgens vermoed ik hebben ze de scheidingslijn opgeschoven zodat er nog plaats is tussen hun stapmolen en de afsluiting.
Ondertussen zijn de buren verhuisd en staat het perceel leeg.
Wat is nu beste manier om dit op te lossen? Contact opnemen met eigenaars, kadaster contacteren?
Laatst bewerkt: