Deep Silver en KING Art Games hebben de eerste van vier CGI-verhaallijnen voor Warhammer 40.000: Dawn of War IV onthuld, en het zijn natuurlijk de Orks die de WAAAGH! mogen starten. Begin het nieuwe jaar met de energie van de Orks: luidruchtig, roekeloos en klaar voor de oorlog.
Elk CGI-hoofdstuk dient als een filmische introductie van één van de vier speelbare facties. Vandaag staat de brute en eindeloos destructieve Orks in de schijnwerpers:
Elk CGI-hoofdstuk dient als een filmische introductie van één van de vier speelbare facties. Vandaag staat de brute en eindeloos destructieve Orks in de schijnwerpers:
- Maak kennis met Gorgutz 'Ead 'Unter, de Ork Warboss van de Bad Moons
- De CGI laat zien hoe Gorgutz een verrassingsaanval heeft uitgevoerd op de Blood Ravens terwijl ze in een baan om Kronus draaien
- Bij het aan boord gaan van het Blood Raven-schip komen de Orks en Blood Ravens met elkaar in conflict. Librarian Jonah Orion bestookt ze met verwoestende psychische aanvallen, terwijl kapitein Cyrus vanuit een veilige sluipschutterspositie op ze schiet om hun opmars te vertragen.
- Het schip heeft zware schade opgelopen en de situatie loopt uit de hand, dus zijn de Blood Ravens gedwongen het schip te verlaten en naar het oppervlak van Kronus af te dalen. Hun ontsnapping is slechts het begin. Gorgutz en zijn boyz zitten hen op de hielen.
Over
Bron
- Persbericht