B-klasse bromfiets

No_Dice

Member
Hey,

Gezien 1 van onze koters de 16 nabij is en al heeft aangegeven dat hij graag een brommerje wil, ben ik eens aan het zoeken geslagen. Zelf rijd en onderhoud ik mijn motor, en heb vroeger altijd met camino's gereden.
Mijn vrienden hadden bijna allemaal een mbk of yamaha scooter. De bekende merken zijn imo nog steeds de meest voordehandliggende keuze.
Al zijn er in de laatse jaren enorm veel (chinese) of bv "italiaans klinkende" merken bijgekomen.
Opzich heb ik geen probleem met chinese merken, enkel vrees ik wat voor de wisselstukken enz. Onderhoud doe ik zelf, geen probleem op dat gebied.

Mijn vraag is feitelijk, welke merken en welke modellen zijn aan te raden of net te vermijden.

Liefst wil hij een schakel brommer, stijl derbi/beta of bv aprillia ..
Al denk ik dat deze vrij veel onderhoud vereisen, in dat geval is een scooter mss een betere keuze..
Zoiso enkel klasse B, geen rijbewijs is geen brommer :D

Prijs (deftige occasie 2000-2500€ )
 
Laatst bewerkt:
Jazeker, maarja ze zien dat rondscheuren en ze willen dat ook he..
zelf ben ik ook meer voorstander van een scooter type
 
Wie heeft er "persoonlijke" ervaring met een Generic Trigger sm50? Deze zijn een stuk goekoper nieuw dan bv een derbi, beta,sherci of rieju.
 
Terug
Bovenaan