Archief - technieker eandis

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

badboys_laurent

Legacy Member
hallo iedereen, ik heb wat opgzocht op internet en op 9lives forum maar ik vind niet direct de antwoorden op mijn vragen. Ik vroeg mij af hoeveel een technieker met A2 diplmoma. Hoeveel verdient een technieker bij eandis met een A2 diploma met 1 jaar werkervaring bijna niks dus :p. werk je zelfstandig? welke uren heb je..(ploegensysteem). Word je betaald vanaf als je bij u thuis vertrekt of niet... en wat zijn de technische vragen bij die testen.. hopelijk kan er iemand mij helpen :p

[MgC]Hammer

Legacy Member
Ik werk bij Eandis, maar niet als technieker moet ik eerlijk zeggen. Ik werk op de technische dienst(administratie).

Normaal begint iedereen bij aansluitingen, daar zijn geen ploegen. Iedereen werkt van half 8 tot kwart voor vier. Er is een vergoeding voorzien dacht ik voor je verplaatsing en de maaltijd op de baan. Je hebt een wagen van het werk met tankkaart, maar enkel te gebruiken tijdens je werk.

Zeker het eerste half jaar ga je op de baan met een "peter". Je volgt alles met hem en ondertussen opleiding volgen natuurlijk. Je gaat niet alleen op de baan gedurende deze tijd.

Er wordt veel aandacht besteedt aan algemene kennis netstructuur en ook je inzicht zal gepeild worden. Bijv gebuur A heeft 40 A en krijgt een nieuwe gebuur. Deze verbruikt ook 40 A. Wat is de invloed voor buur A. Vooral veiligheid is belangrijk, mss dat ze daar ook wel polsen hoe je in elkaar zit. PBM zijn ongelooflijk belangrijk bij Eandis.

Verloning heb ik geen idee van. Ik heb klasse 8 en werk nu 6 jaar bij Eandis. Ik heb iets van een 1600-1700 netto.
Techniekers zijn 1 of 2 klasses lager dan ons.Als ik echt een bedrag moet zeggen, zal rond de 1300 netto liggen denk ik.
Wel met maaltijdcheques van 7 euro, hospitalisatieverzekering, 1/3de terugbetaling van je energiefactuur, vakantiegeld, 13de maand en nog andere sociale voordelen(terugbetalingen opleidingen, bril, tandheelkunde, kinesie en nog zo van die dingen)

badboys_laurent

Legacy Member
1300 netto? das wel zeer weinig heb iemand anders die zegt dat je 13 p/u verdient groot verschil :s had eerder gehoopt op 1600 :s

Ohm

Legacy Member
Tussen de €12 en €15 per uur. Maakt ongeveer een €1300-€1500 per maand netto zonder mc enzo er bij gerekend.
Is een normaal loon voor een technieker in dagdienst :)
€1600 zul je binnen enkele jaren wel krijgen na wat werkervaring en opslagen/indexaanpassingen.
Vergeet ook niet dat je mooie voordelen krijgt hé.

[MgC]Hammer

Legacy Member
1600 ga je volgens mij niet geraken. Daar zit ik net over. Heb 6 jaar anc, paar jaar max evaluaties gekregen en zit normaal 2 klassen hoger dan een aansluiter.

Je moet rekenen dat je in het begin nog niet in je definitieve klasse zit en betaald wordt. Over het algemeen kan je pas na een paar jaar zien waar je zit.Na 2 jaar kan je aanvaard worden als volwaardig aansluiter en krijg je je definitieve klasse.

Na een paar jaar kan je dan verder kijken naar exploitatie of investeringswerken. Daar zitten sommige met wachtdiensten en die verdienen dan idd beter he.

Je kan mss op een ander meer verdienen bijv elektriciteitsinstallaties of zo. Maar dan heb je geen vaste uren en alles wat er aan vast hangt. Je moet afwegen wat belangrijker is natuurlijk.

badboys_laurent

Legacy Member
ok ja das idd moeilijke keuze :s verdien 1560 netto maaltijdcheques niet inbegrepen maar wil een job vinden dat ik graag doe en wil liefst niet teveel inleveren op mn loon :s

jawadde001

Legacy Member
Hoeveel verdient een meteropnemer? Niet dat ik interesse heb, maar ik zou het wel eens willen weten. Lijkt me een chill jobke. :)

[MgC]Hammer

Legacy Member
Hoeveel die juist verdienen weet ik niet. Maar wel aanzienlijk minder dan wij.

Ik zit klasse 8 en zij klasse 12 of 13. Ik denk ook wel dat da een stressfree job kan zijn. Hoewel ik niemand ken die het doet en kan beamen.

Zal rond de 1200 netto zijn denk ik.
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan