Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
fraCk zei:Hoe doe je het? Hoe bereid je je voor?
Heb je er geen schuldgevoel bij omdat er een hoop werk bij iemand anders komt te liggen?
En vooral, hoe reageerden je collega's / baas?
Thanks!
Wtf..duvel1 zei:Gisteren nog op een grote receptie gezeten van iemand die weg gaat(na een jaar dienst!). die mannen grijpen elke gebeurtenis aan om te vieren en vooral om niet te moeten werken.
Dat is misschien bij grote bedrijven zo, maar in ieder geval niet bij een bedrijfje waar 9 mensen aan het werk zijn en de persoon die vertrekt een grote verantwoordelijkheid heeft over een bepaalde afdeling. Dus het zal allemaal erg persoonlijk aankomen denk ik zo, en wou weten hoe ik me best kon voorbereiden.
Dubbelpunt zei:Waarom zou je die aangetekende brief op voorhand moeten sturen?
Stel je vraagt je ontslag aan, en de baas ondertekent niets. Dan stuur je toch gewoon een aangetekende zending die namiddag en dan komt die toch de dag nadien aan? Je verliest dus 1 dag ipv 1 maand![]()
Den Deze zei:Ok, ik had te laat groen licht gekregen van het andere bedrijf dat alles in orde was, maar mij gaan ze dat geen 2x meer lappen![]()
boostah zei:Aangetekent schrijven is volgens de wet 3 dagen onderweg. en je moet je ontslag geven voor het eind van de maand.
Stel op de 29ste ga je bij je baas, die weigert te tekenen, daarop volgend stuur jij je aangetekent schrijven -> is volgens de wet pas aangekomen op 2de van de volgende maand. Uw opzeg periode begint dus pas een maand later
Enigst manier om als dit gebeurt er nog onderuit te geraken is via een deurwaarders exploot, dat is geldig van dezelfde dag (net zoals je baas wel tekent)
daandejongste zei:Met behulp van deze informatie kon ik mezelf in ieder geval beter voorbereiden:
Wikipedia Ontslag
Ontslagprocedure informatie
Hoop dat je er wat aan hebt!