Archief - SmartPets

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

JSenden7008

Legacy Member
Beste

Wat vinden jullie van de website ? Heb er bijna 3 jaar aan gewerkt en heel wat budget in verdaan. Mijn bedoeling is uiteraard groot te worden met deze site en op scholen te introduceren als leermiddel

Graag jullie bevindingen
:: SmartPets - Plezier op een slimme manier! ::


Mvg
Jos Senden

adrianhates

Legacy Member
Mooi mooi , alleen vind ik het font van de html echt niet passen :)

Arial zou beter zijn denk ik

felixdraait

Legacy Member
Zelfde commentaar als adrian, cleane site, maar ik zou een iets leesbaarder font nemen voor de body...

De beestjes zijn mooi ontworpen, maar hun wenkbrauwen vind ik precies toch iets te uitgesproken getekend, nee?

JSenden7008

Legacy Member
Bedankt voor jullie response !

Is inderdaad wel zo dat ik de font van de BODY moet vervangen !

Ik zal het meteen toepassen

j design

Legacy Member
Het is misschien muggenziften maar je doctype begint pas op lijn 20 als ik je bron bekijk.

taLa.

Legacy Member
Welkom op de website van SmartPets. Als jullie deze pagina zien betekent dat, dat jullie je hebben ingeschreven voor de BETA fase van SmartPets, dat houdt in dat je je bezig houdt met het zoeken van fouten in de website. Dit kan van kleine foutjes zijn tot grote fouten !

Wauw, 3 dt-fouten in 1 voorpaginazin die er eigenlijk minstens 2 hadden moeten zijn. Als dit een site is die bedoeld is om ingezet te worden in het onderwijs is het misschien handig om minstens iemand een spellingscontrole te laten uitvoeren alvorens iets online te zetten. Niets maakt zo'n onprofessionele indruk als spelfouten.

Verder:
Dus wacht niet langer ! En maak nu je eigen huisdiertje aan en begin de voordelen ervan te ervaren.
Jouw "SmartPet" is dan jouw virtueel huisdier en zul je dan ook net gelijk een echt huisdier moeten verzorgen en tijd aan besteden.
Zodra je dit gedaan heb kun je aanmelden op de website en kun je beginnen met het opvoeden van jou diertje !

Kijk het filmpje aan de linkerkant voor zodat je snel te zien krijgt wat er allemaal mogelijk is op deze website !

SmartPets werd bedacht door Senden Jos. Deze persoon kwam op het idee om deze website te laten maken nadat hij enkele dagen op het web had gesurft en op verschillende interessante websites kwam. Alhoewel deze websites allerlei leuke dingetjes aanboden was het unieke bij elke website niet echt te vinden. Vandaar dat hij op het idee kwam om een soortgelijke website te maken, maar dan op een leerrijke manier !

:wtf:

De website moest aanslaan bij de jonge generatie en daarvoor werd er gekozen voor de website in cartoon stijl te doen

Ik heb ook gemerkt dat je de mogelijkheid aanbiedt om paswoorden opnieuw op te sturen. Dit is absoluut not done en zou zelfs niet eens mogelijk mogen zijn. Ik hoop dat je een vorm van encryptie hebt gebruikt om de paswoorden op te slaan in de database, maar zelfs dan nog is de beveiliging slechts zo sterk als die van de decryptiesleutel (die 10 tegen 1 ergens te grabbel ligt). Je moet minstens een hashfunctie met salt gebruiken, en dan nog liefst een paar honderd keer itereren.

Overigens vind ik de sfeer van de site wel goed zitten. Alles ziet er kleurrijk en speels uit, en over het algemeen goed verzorgd. Kijk de spelling en de technische kant nog eens na, en dan spreken we elkaar nog wel eens ;)

Drone

Legacy Member
Het concept van de website en de diertjes is goed. Het enige wat mij stoort is dat er het label "leerrijk" wordt opgeplakt. Lijkt mij eerder een truk om een oud idee opnieuw te verkopen. Nu op facebook of op de Iphone zie ik zoiets nog wel werken.

FurtiveDuck

Legacy Member
De diertjes enzo en de manier waarop die getekend zijn zijn echt goed. Doet me wat denken aan de ontwerpen in Fairly Odd Parents.

Nu, hier in Safari krijg ik tussen het Menu en de Inlogbalk een kleine witruimte waardoor het geel papiertje met: Word nu lid in 2 delen wordt opgedeeld.

Zeer leuk concept en prachtig uitgewerkt!

Cycloon

Legacy Member
Nog een tip: voor een leesteken plaats je geen spatie. Het lijkt iets onbenullig maar het stoort mij eigenlijk enorm. Bij een punt doe je het goed, maar bij een vraag- en uitroepteken niet :s
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan