Héél schoon fotokes, ze moeten u nie meer leren hoe ge landschappen moe trekken

Over het algemeen schone kleuren/hoeken/compositie... maar ik ga dus puur op mijn gevoel af, en die zegt 'ok'
'k Ga misschien gewoon zeggen welke da'k minder goed vind, da gaat een kortere lijst zijn:
002-003-004: ZIjn alledrie schone foto's alleen zit er precies een soort waas/blur/mist over die ik niet echt passen vind in de eerste twee foto's. In nr.4 komt het dan weer wel veel beter tot zijn recht vind ik. Zelf nog aan getweaked?
015: OM de één of andere reden spreekt de foto me niet echt aan, de bedoeling zat goed (de baan die naar beneden kronkelt), maar het komt er niet sterk genoeg uit, ook het achterliggende landschap spreekt me minder aan.
031: Het mag dan nog in Blankenberge getrokken zijn, geen genade

Foto is me iets te gewoon, ook niet echt mooie kleuren vind ik (kunt ge zelf niet veel aan doen natuurlijk).
033-034: Typische foto met exposure getrokken waarschijnlijk, op zich niet zo slecht, maar het object is niet zo speciaal en ik heb hier al mooiere foto's gezien van havens bij nacht. Misschien beter locatie zoeken ?
036: Vind ik eigenlijk een super foto, alleen is hij me iets te roze, da's niet echt sepia denk ik, deze laatste zou beter tot zijn recht komen, of misschien zelf gewoon zwart wit. Maar de oude look die het hierdoor krijgt, spreekt me wel aan.
Keep it up!
Zoals hierboven al gezegd, ze zien er zeer professioneel uit (en zijn het ook

).
/me likes
Maar misschien dat de mensen met wat meer kennis over fotografie gefundeerdere kritieken kunnen geven
