Archief - TK Magic The Gathering & Star Wars verzameling & PC Gameplays

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

Firedwarf

Legacy Member
Met het oog op een verhuis heb ik hier een heel deel zooi dat de deur uit mag tegen dumpingsprijzen

ik zou per stuk natuurlijk meer kunnen vangen ma aangezien ik "dringend" moet verhuizen en ik te veel werk heb ' lees te lui ben' ga ik er geen moeite in steken om de nest te sorteren.

Wat bied ik aan?

Ik verkoop mijn oude collectie aan star wars customizable card game

Wat zit er zoal tussen
+ - 1600 kaarten

Verdeeld over planeten, creatures, effects, voertuigen, planeet surfaces,I nterrupts ,weapon kaarten

Beide netjes verdeeld over de imperial en de rebel side

OPGELET: deze collectie is GEEN kaartreeks zoals ze nu te koop zijn over de eerste 3 films. Dit zijn kaarten UITSLUITEND van deel 4,5,6 en zelfs vóór de remake van george lucas. Zitten tevens nog originele starterset boekjes bij met uitleg.

Richtprijs van dit moois?
Doe me een leuk bod, daar dit toch een redelijk mooie collectie is, zeker voor een star wars fan.

Mensen die het hele lotje opkopen krijgen van mij gratis deskprotectors en mapjes voor in een A 4 map. Tevens maak ik geen onderscheid tussen de Rare's Uncommens en common kaarten. Het hele lot mag de deur uit of geruild voor Nintendo NES/Gameboy games die CIB zijn of Xbox stuff

Verder:
ga ik mijn hele reeks magic the gathering kaarten eruit keilen. Prijzen zijn te bespreken maar ik had graag voor het totaal nog een mooie som gevangen. Ik geef je enkele voorbeeldjes van de artefacts die ik nog heb

Artefacts
Naam
Phyrexian Walker
Iron - heart Chimera
Lead - Belly Chimera
Tin - Wing Chimera
Basalt Golem
Crystal Golem
Igneous Golem
Lead Golem
Matopi Golem
Patagia Golem
Sand Golem
Battering Ram
Clay Statue
Clockwork Beast
Coiled Tinviper
Grapeshot Catapult
Horrible Hordes
Manakin
Wall Of Spears
Acidic Dagger
Amulet Of Kroog
Ashnod's Altar
Ashnod's Transmogrant
Chariot Of The Sun
Dragon Mask
Elixir Of Vitality
Glasses Of Urza
Helm Of Awakening
Iron Star
Ivory Cup
Jayemdae Tome
Juju Bubble
Magma Mine
Rod Of Ruin
Sisay's Ring
Squee's Toy
Tawnos's Weaponry
Telim'Tor's Darts
Throne Of Bone
Unerring Sling
Urza's Bauble

Goed voor een totale waarde van 25 euro

Legend's ( gouden kaarten)

Radiant Essence
Mundungu
Shauku's Minion
Haunting Apparition
Hazerider Drake
Zebra unicorn
Scalebane's Elite
Vitalizing Cascade
Prismatic Boon
Simoon
Spatial Binding
Kaervek's Purge
Sealed Fate

maar ook de standaard kleuren zoals blauw groen rood wit en zwart met rare's erbij

Ik heb volgende reeksen:

Reeks 4 - 5 - 6 - 8
Portal
legends
ice age
mirage
mercadian masques
urza's destiny
urza's saga
urza's legacy
exodus
tempest
stronghold
weatherlight
visions
homelands
arabian nights

Conclusie , ik heb een hele schoendoos vol die weg mag met een combinatie van dit allemaal

Verder heb ik ook nog een 50 tal deskprotectors, een deel boekjes , een collectors card ( grote kaart met een 7/7 creature op), de originele videocasette met uitleg alsook tal van extra gadgets zoals de originele playmats en dergelijke

Snelle kopers krijgen er ook nog een originele Magic The Gathering verzamelmap bij + mapjes om kaarten in te steken ( A 4 formaat)

Tenslotte heb ik ook nog een hele resem PC Gameplays die de deur uit mogen , deze zijn steeds netjes opgeborgen in kartonnen kaften en zijn met alle cds en dvds er nog bij inclusief de originele cd beschermhoesjes

Ik heb de reeksen vanaf 39 tot en met 73 allen compleet met cd/dvd

Voor dit monsterpakketje vraag ik +- 200 euro maar ruilen tegen nintendo NES : Gameboy stuff of Xbox stuff mag ook :)
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan