Volg de onderstaande video om te zien hoe je onze site als web-app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.

snoob zei:Da valt te zien aan hoe intensief ge powertrained en hoe intensief u TKD lessen zijn hé, da moet ge feitelijk uitmaken voor uzelf, kunnen wij niet weten.
Ik ben op 2 maand tijd van 0 / week sport naar 6/week sport waarbij ook 3/4x powertrainen en zwemmen en als ge da opbouwt en naar u lichaam luistert komt da allemaal in orde. Als ge voelt da het ff teveel is neemt ge simpelweg een dag rust![]()
Begin al maar eens eerst met een beetjeberrekop zei:hey gasten, ik ben van plan voor 3 keer in de week te gaan fitnessen, das dus da maandag, woensdag en de zaterdag morgen, maar ondertussen zou ik van plan zijn om da vrijdag en de woensdag taekwondo te doen, kan iemand mij zegen ofda da ni te veel is of genoeg?![]()

geen typproblemen?Saiko-G zei:maar wegens enkele factoren moeten stoppen (ademnahilgsproblemen
