Michel
Legacy Member
Ik heb voor de twee jongens hier een nieuwe pc in mekaar gezet met windows 7. Ik heb voor hun een gewoon account aangemaakt, dus zonder admin rechten. Tot zover alles goed.
Maar wanneer ze perfect world willen spelen gaat dat spel altijd eerst een patch installeren en daarvoor hebben ze dan het admin paswoord nodig. Kan ik nergens geen optie aanvinken of zo dat ze alleen voor dat spel geen paswoord meer gevraagd word? Ik heb al in die shortcut van dat spel met de security settings en permissions bezig geweest. Maar windows blijft eerst dat paswoord vragen. Ik heb parental control gebrobeerd maar dan vraagt windows nog altijd een paswoord. En daar loop ik dan steevast tegen een probleem op. Wanneer parental control geinstalleerd is en ik langs de startbar naar al programs ga sluit die taskbar direct af? En dit op alle accounts, ook op mijn admin account.
Dus, mijn vraag is:
- zou ik de jongens voor één bepaald programma admin rechten kunnen geven zodat dat programma zijn patches kan installeren zonder dat ik altijd mijn admin paswoord moet ingeven?
Maar wanneer ze perfect world willen spelen gaat dat spel altijd eerst een patch installeren en daarvoor hebben ze dan het admin paswoord nodig. Kan ik nergens geen optie aanvinken of zo dat ze alleen voor dat spel geen paswoord meer gevraagd word? Ik heb al in die shortcut van dat spel met de security settings en permissions bezig geweest. Maar windows blijft eerst dat paswoord vragen. Ik heb parental control gebrobeerd maar dan vraagt windows nog altijd een paswoord. En daar loop ik dan steevast tegen een probleem op. Wanneer parental control geinstalleerd is en ik langs de startbar naar al programs ga sluit die taskbar direct af? En dit op alle accounts, ook op mijn admin account. Dus, mijn vraag is:
- zou ik de jongens voor één bepaald programma admin rechten kunnen geven zodat dat programma zijn patches kan installeren zonder dat ik altijd mijn admin paswoord moet ingeven?


