igorok
Legacy Member
Goeindag, ik heb onlangs een probleem ondervonden op mijn nieuwe laptop dell xp1530, en ik wou via ventrilo spreken. Maar toen ik dus mijn microfoon heb ingestoken in de laptop werkte het niet. Dus heel raar, als ik ga naar 'configuratiescherm>geluid>opnemen (sigmatel high definition audio CODEC) zegt hij dat er is een micro aangesloten en het is gereed om te werken maar als ik hem iets zeg de volume beweegt niet
, heb eigenschappen bekeken alles ziet er goed uit, drivers zijn up to date, op mijn andere pc met xp werkt de microfoon ik heb zelfs verschillende geprobeerd. De ingebouwde microfoon werkt wel als ik spreek in hem dan beweegt de signaal. Dus ik weet niet wat zou de probleem kunnen zijn, aub help me!
Ik bedank u al vooraf.
Groeten.
, heb eigenschappen bekeken alles ziet er goed uit, drivers zijn up to date, op mijn andere pc met xp werkt de microfoon ik heb zelfs verschillende geprobeerd. De ingebouwde microfoon werkt wel als ik spreek in hem dan beweegt de signaal. Dus ik weet niet wat zou de probleem kunnen zijn, aub help me!Ik bedank u al vooraf.
Groeten.