kun je via policy, check onder computer config --> adm templates --> windows components --> Windows Update
je kunt daar bvb WU instellen voor geplande installaties + tegelijk het rebooten uitstellen. maar ik zou eig gewoon daar het auto-updaten via WU uitschakelen, dan gaat het updaten enkel nog gebeuren wanneer jij zelf wil.
ook interessant:
Windows Update schakelt de sluimerstand alleen automatisch uit als Windows Update is geconfigureerd om updates automatisch te installeren. Als het systeem op de geplande installatietijd in de sluimerstand staat en er updates klaarstaan, schakelt Windows Update de sluimerstand automatisch uit met Energiebeheer, zodat de updates kunnen worden geïnstalleerd.
Windows Update schakelt de slaapstand ook uit en installeert de update in geval van een installatiedeadline.
De sluimerstand wordt alleen uitgeschakeld als er updates voor installatie klaarstaan. Als het systeem waarvan Windows Update de sluimerstand uitschakelt van accuvoeding gebruikmaakt, installeert het de updates niet. De sluimerstand wordt dan na 2 minuten automatisch weer ingeschakeld.