Welk spel is het?
Probeer eens in uw spel een optie te zoeken voor rechtstreeks het IP voor te joinen in te geven, kopieer dan het Hamachi IP van uw vriend (rechts op klikken en copy address) en paste dat in het spel.
Als dat niet moest lukken kan je nog proberen uw Hamachi verbinding als primaire verbinding. Dus Hamachi vanboven zetten in
dit venstertje.
Soms kan ook een oudere versie van Hamachi helpen bij sommige games. Silent Hunter enzo bijvoorbeeld, hier toch. Wel opletten want de hele oude versies van Hamachi werken niet meer op Vista/7.
Een andere oplossing zou zijn
GIT (Gamers Internet Tunnel), dat is iets zoals Hamachi maar een beetje uitgebreider, heb er zelf nog geen ervaring mee.
En om het geheel compleet te maken zou je eventueel een VPN server kunnen opzetten, misschien heeft je router zelfs deze optie. Anders kan je een klein servertje ofzo maken onder Windows/Linux
