bernardo
Legacy Member
Mijn pa krijgt elke dag op zijne outlook express 20 mails van viagra producten enzo ge kent dat wel, hoe dat hem er aan komt weet ik ni en wil ik mis niet weten
. Maar men vraag is nu weet nu iemand een soort anti spam programmeke dat niet teveel van pc vraagt en mis in samenwerking met outlook expres werkt ofzo.
Kent iemand een goed programma voor? Liefst waar men pa maar 1 keer iets moet instellen en niet dat je nog veel pop ups krijgt want de mens is ni zo vlot in omgang met andere pc dinge dan zijn programma's?
Merci
. Maar men vraag is nu weet nu iemand een soort anti spam programmeke dat niet teveel van pc vraagt en mis in samenwerking met outlook expres werkt ofzo.Kent iemand een goed programma voor? Liefst waar men pa maar 1 keer iets moet instellen en niet dat je nog veel pop ups krijgt want de mens is ni zo vlot in omgang met andere pc dinge dan zijn programma's?
Merci