Archief - Beste operator

Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.

jixepo

Legacy Member
Hallo iedereen!
Binnenkort verloopt mijn telenet kong (20€/m) abonnement en ik moet dus op zoek naar iets anders.
Verschillende mensen zeiden mij altijd dat telenet het zwakke internet gebruikt van provider x, terwijl provider y veel sneller internet heeft.
Ik ben echter niet meer zeker wat x & y waren. (proximus of mobistar)
Wie kan hier voor opheldering zorgen?

Verder zoek ik ook advies voor mijn abonnement:
-Ik stuur ongeveer 1000 smsen/maand
-gebruik iets onder de 1gb internet nu
-bel bijna nooit (misschien 15 minuten op een maand)

Alvast bedankt.

Vaganzza

Legacy Member
Sms en data + weinig bellen. Ik zou zeker prepaid nemen. Ofwel Proximus Generation Connect of Mobile Vikings.

Verstuurd vanaf mijn Sony Xperia Z

BraveHeart

Legacy Member
Laat u geen Pay&Go max aansmeren, dat lijkt iets, maar als je zo iemand bent die zijn telefoon sporadisch eens gebruikt, kan het u een pak kosten.

Je MOET iedere maand je kaart herladen voor dat de maand uit is of al uw belkrediet, surfvolume, en uw sms'en worden gewoon van je kaart gehaald.

Je simkaart blijft dan 1 jaar geldig na je eerste herlaadbeurt, maar je hebt er niks aan als je krediet en surf volume iedere keer foetjie is, en weg is weg. 120 belminuten moet je opbellen, de data die je hebt moet je opgebruiken. Dat is het stomste prepaid systeem wat ik ooit gezien heb, normaal als jij een kaart 1x herlaadt, blijft dat 1 jaar op je kaart staan, bij p&g max vliegt dat er gewoon af.

ToasT

Legacy Member
Ik blijf fan van Mobile Vikings, voor een herlaadbeurt van 15€ krijg je 2000 sms'en, 2GB dl'en en ongeveer 100 min aan bellen (€ 15 = ± 100 min. bellen aan € 0.15/min.). Plus hierbij nog eens elke dag 300 sms'en en 60 belminuten naar Belgische Vikings.
Na een maand kosten alle sms'en en mobiel internet iets en gaat dit van je resterende bedrag dat nog op je kaart staat.

Voor mij persoonlijk: 24 april herlaad en pas op 7 juni nogmaals.

camino

Legacy Member
Ik heb telenet getest en het blijft hier een ramp waar ik woon en meerdere plaatsen waar ik kom. Maar op andere plaatsen zijn ze wel veel verbeterd.
Ik blijf toch bij proximus. Blijft ook voor mij het beste.

eniac

Legacy Member
Ik ben 3 maand geleden van Proximus naar Mobistar overgeschakeld.
- Proximus betere dekking 3/4G
- snelheid 4G en 3G vergelijkbaar
- Proximus Edge bijna onbruikbaar (komt nauwelijks iets binnen) waar Mobistar Edge nog surfbaar bleef

Ik prefereer Proximus wegens vaker 3/4G.

mr.purple

Legacy Member
Ik zit nu al 2 jaar bij Mobile Vikings en ben er zeer content van.
Vriendin en veel vrienden zijn ook Viking, dus elke dag 300 sms en 1u bellen + 2000sms/maand naar andere providers gratis is meer dan voldoende voor mij. De 2gb data voldoet ook.

Het bedrag dat op het einde van de maand niet opgebruikt is, blijft gewoon geldig dus je hoeft niet elke maand te herladen.

Ik doe het wel en mijn krediet stijgt elke maand met 10-14euro.
Dit spaar ik om in het buitenland te gebruiken zodat ik niet extra moet bijladen voor hoge bel -en datakosten.

Ook een pluspunt is de klantendienst. Geen immens lange computermonoloog met keuzemenu's en daarna lange wachttijden.
Gewoon een vraag stellen op FB/Twitter en meestal zo goed als onmiddellijk een antwoord.

Hiervoor had ik 2 jaar Mobistar abo van 30euro (1u / 1000sms / 300mb)

Daarvoor Proximus (abo zonder data, sms pack van 500) en factuur was altijd rond de 70euro.

Proximus zal wel de beste zijn (kwaliteit), maar voor mij geen merkbaar verschil. (buiten de prijs)

Al geregeld aangesproken door verkopers van Proximus en Mobistar op straat of in winkel voor hun abo's te verkopen.
Goedkoper dan Vikings kunnen ze niet, maar beginnen altijd over de kwaliteit van verbinding.
Dan vraag ik altijd om onze gsm te vergelijken op ontvangst-streepjes en nog nooit moeten onderdoen.

camino

Legacy Member
Ik heb dernet nog eens met 1 zelfde toestel op een 5 tal verschillende plaatsen bij mij getest en ik kwam tot het volgende;

MV scoorde in zijn totaal toch net minder dan telenet en Proximus.
De test is telkens in de wagen gedaan.

Op 1 plaats scoorde MV iets beter dan Telenet en beiden beter dan Proximus daarmee bedoel ik ik met proximus op edge zat en met de andere 2 nipt de H had waarbij MV wel makkelijker een pagina laadde dan telenet.

Op de andere plaatsen scoorde qua bereik mv toch minder goed al hadden ze ook wel de H en zelfs iets hogere snelheid.
Proximus en telenet waren aan elkaar gewaagd maar op de plaatsen waar ze ong evengoed bereik hebben en de H hadden lijkt het alsof proximus ietsje vlotter nog een pagina wil laden, niet het zoveel scheelt ze. Dus telenet scoort toch beter dan verwacht.

Op 1 plaats was Telenet de duidelijke winnaar omdat ik die plaats steengoed ken en wist dat het daar echt kut is al heel z'n leven lang; op die plaats was het telenet de enige die de H had, daar scoorde proximus met edge dus niet oke en MV was een ramp want die zaten wel op 1-2 blokjes edge maar boem, opeens het signaal gewoon weg en die kwam zelfs nimmer terug. MV ferm gebuisd daar, ik krijg het er van dat je geen bereik hebt en dit ook nimmer tevoorschijn komt.

Maar dit gaat slechts om een 5tal plaatsen en waarbij telenet 1 keer echt beter scoorde, bv 30meters verder had ik dan wel goede H bereik met proximus, 30-100m kan soms veel uitmaken :-).

Conclusie; het hangt dus echt wel van plaats tot plaats af; ik denk in z'n totaliteit dat proximus nog steeds op 1 staat maar dat bv telenet toch wel goed werk geleverd heeft en de kloof al degelijke gedicht heeft. MV (base dus) blijft achterop hinken vind ik al moet ik zeggen dat het soms ook wel afhangt op welke plaats je bent.

In bv de mediamarkt in Gent had ik met proximus nauwelijks tot geen bereik terwijl mijne maat met mv wel bereik had (em heeft wel een iPhone).

Maar mv/base is tot de tests die ik gedaan heb toch minder goed als proximus en telenet. Mobistar en MV zijn ong evengoed, mss mv iets beter.

Nu zal men wel zeggen maar telenet maakt gebruik van het mobistar netwerk maar ne maat van me bevestigde al meermaals dat ne maat van hem die mobi heeft op een zelfde plaats bv 3G of edge heeft terwijl mijne maat mee telenet doodleuk 3G of dan 4G heeft, mss telenet zelf extra antennes bijplaatst of het signaal ofzo versterkt ik weet het.

Japser

Legacy Member
Vaganzza zei:
Sms en data + weinig bellen. Ik zou zeker prepaid nemen. Ofwel Proximus Generation Connect of Mobile Vikings.

Verstuurd vanaf mijn Sony Xperia Z

2
Het archief is een bevroren moment uit een vorige versie van dit forum, met andere regels en andere bazen. Deze posts weerspiegelen op geen enkele manier onze huidige ideeën, waarden of wereldbeelden en zijn op sommige plaatsen gecensureerd wegens ontoelaatbaar. Veel zijn in een andere tijdsgeest gemaakt, al dan niet ironisch - zoals in het ironische subforum Off-Topic - en zouden op dit moment niet meer gepost (mogen) worden. Toch bieden we dit archief nog graag aan als informatiedatabank en naslagwerk. Lees er hier meer over of start een gesprek met anderen.
Terug
Bovenaan